Друзі, раді поділитися з вами досвідом використання сівалки Tempo F8, Väderstad.

За відгук вдячні голові ФГ «Пеньківка» Юрію Дуднику.

«Я за освітою агроном і вважаю, що на полі все має бути досконало, і в першу чергу висів. Адже від того, з яким проміжком і на яку глибину насіння ляже в рядку, залежить майбутній урожай, а від нього — наша економіка. В господарстві Дідика Анатолія Павловича я побачив Tempo, а потім — кукурудзу, яку вона розклала один в один через кожні 18–20 см. Тоді й вирішив купувати сівалку Tempo F8.

Нещодавно ми обмірковували можливий перехід на іншу технологію й, зокрема, раділи тому, що придбали сівалку Väderstad. Мали приклади, коли якийсь сошник Tempo F8 заходив на переущільнену межу, туди залізав, висівав — і рослини сходили. Тому ми розуміємо, що навіть, якщо перейдемо на „нуль”, і далі сіятимемо нею.

Багато людей кажуть, що Tempo F8 — космос, але насправді — ми її налаштовуємо за 10 хвилин: там усе просто й доступно. Механізатор бачить, як сівалка висіває — працюємо не на удачу, як колись. За цим майбутнє, так має бути.

За світловий день сівалкою Tempo F8 ми засіваємо 60 га (думаю, якщо спеціально організувати роботу, то можна дійти й до 80–100 га), але поки що цього достатньо: відсіваємось за 3–4 дні: вчасно та якісно… Але головний ефект від Tempo F8 — спокій на серці. Тому що в тебе все під контролем: отримуєш бажані показники на полі, не переживаєш за весняно-польові роботи, і ти впевнений у завтрашньому дні» - резюмує Юрій Дудник.

Отже, господарі на практиці високо оцінюють Tempo F8. Це й не дивно, адже сівалки Tempo мають ключову перевагу – висівний пристрій Power Shoot, що працює за принципом збиткового тиску. Це дозволяє досягати кращих результатів при розподілі зерна. А висока швидкість роботи 15-19 км/год є також ключовим фактором для збільшення ефективності.

А ще використання сіялки Tempo від Väderstad допомагає вирішити проблему, пов’язану з прокочуванням насінини. Завдяки оновленому колесу з гумовими шпицями сіялки Tempo, що концентрують тиск у центрі, питання ущільнення стінок вирішилось. До того ж дозувальний пристрій сіялки має електроприводи та функцію вимкнення окремих рядків, а також диско-анкерні сошники для внесення добрив.

Отже, все зроблено для справді щедрого врожаю!

Більше інформації про сівалку Tempo– в Сервісних центрах ТОВ «РДО УКРАЇНА»