А ви знали, що оригінальні розпилювальні форсунки John Deere створюються окремо спеціально для кожної сфери застосування? Це забезпечує їхню надвисоку точність і скорочене споживання продукту. І, головне: вони створені спеціально для вашої машини.

Високопродуктивні розпилювальні форсунки

Суцільноструменева керамічна

Ідеально підходить для післясходового внесення добрив. Ця компактна шестиструменева форсунка ідеально підходить для удобрення культур з твердим насінням, а знижений ступінь пульверизації мінімізує опік та обгоряння листя.

Ультрамалий знос

Ідеально підходить для досходового внесення системних гербіцидів. Конструкція сопла Вентурі, що значно зменшує знос, краплинки, наповнені повітрям, та унікальна густа форма розпилення забезпечують більш ефективне розпилення зі зниженням зносу.

Розширений радіус дії

Ідеально підходить для підтримання постійного кута розпилення за великого діапазону тиску до 1 бар. Розмір краплин регулюється відповідно до тиску, а форсунка підтримує гарний розподіл рідини, створюючи більші каплі за нижчого тиску.

GuardianAir Twin

Ідеально підходить для нанесення протигрибкових засобів і десикантів на культури з широким листям та для використання в умовах, коли рідину необхідно розприскувати на рослинний покров чи високі рослини. Форсунка поєднує в одній зручній для встановлення конструкції рівномірне розприскування зі зниженим рівнем зносу.

Повітряна для малого зносу

Форсунка, що особливо підходить для розприскування на пагони зернових культур, поєднує рівномірне розприскування зі зниженим рівнем зносу та найбільше придатна для використання за тиску 3 бар для оптимального покриття при розприскуванні.

3D

Ідеально підходить для складних вертикальних цілей, наприклад, грудок ґрунту та невеликих злакових бур'янів. 3D розпилювальні форсунки, що мають можливість регулювання нахилу та кута віялового розпилення, забезпечують більш щільну форму розпилення, що дозволяє значно зменшити малі краплі – що призводить до зменшення потенціального зносу на 50-75% у порівнянні зі звичайними віяловими форсунками.

 

Європейський Дистрибуційний Центр Запасних Частин

 

Продукція