З Днем Збройних Сил України 🇺🇦

 

День Збройних Сил України – відзначається щорічно 6 грудня з 1991 року, але сьогодні це свято стало одним з найважливіших в країні!

 

ЗСУ - герої незламної України, доблесні воїни про яких говорить весь світ, наша надія та свобода.

 

В умовах сучасної війни відродилась українська армія - сильна, рішуча, непереможна та єдина як ніколи, cправжнім покликанням якої є захист свого народу і своєї землі.

 

У запеклій смертельній битві між добром та злом, між світлом та темрявою, між демократією та диктатурою, пліч о пліч у морі, в небі й на землі воїни ЗСУ пишуть новітню світову історію.

 

Збройні сили України - наразі одна з найбільш навчених і майстерних армій у світі, адже такого досвіду немає ні в кого. Війна на сході України за вісім років перетворила ЗСУ на загартоване боями військо, чисельність якого вже майже мільйон українців!

 

У лютому 2022-го українській армії давали "три дні", але ми дали путужну відсіч російським окупантам, захистили Київ, звільнили три регіони, деокупували Харківщину і повернули Херсон. Крок за кроком ЗСУ звільняє рідну землю від загарбників, наближаючи Перемогу!

 

Україна наразі переживає надзвичайні та важкі часи, але ми точно знаємо від кого залежить наше майбутнє.

 

Низький уклін кожному та кожній з вас за непохитну волю, cміливість та відчайдушну боротьбу за вільне майбутнє України. Бажаємо міцного здоров’я, сил та витримки вам і вашим близьким. Повертайтесь живими! 🙏🏽

Вічна слава і пам’ять полеглим героям!..

Честь і хвала Головнокомандуючому Збройних сил України генералу Валерію Залужному!

Віримо в ЗСУ!

Слава Україні!

З повагою, компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА»!

#РДО #РДОУКРАЇНА