А ви знали, що оригінальні гідравлічні фільтри John Deere мають спеціальну конструкцію з металевими наконечниками для важких умов експлуатації, а фільтруючий елемент загерметизовано в пластині на кінці? Це гарантує більшу продуктивність і кращий захист гідравлічної системи.

 

Гідравлічні фільтри John Deere

Гідравлічні фільтри John Deere мають п'ять смуг гарячого плавкого клею, що забезпечують рівномірні інтервали для більшої продуктивності. Інші фільтри мають лише по дві смуги гарячого плавкого клею. Наші гідравлічні фільтри розроблені спеціально для захисту гідравлічних систем John Deere від зносу компонентів та потоку гідравлічних викидів. Вони не впускають забруднюючі речовини та не дають осаду та кислотам руйнувати машини.

Переваги

 • Рівні складки забезпечують більш високу місткість забруднюючих речовин та триваліший інтервал обслуговування
 • Надгарячий плавкий клей зміцнює картридж та забезпечує рівні інтервали

 

 

 

Серце ефективної роботи

Масляні, паливні та повітряні фільтри запобігають надходженню шкідливих частинок у двигун, а також зменшують споживання палива. Брудні фільтри можуть збільшити витрату палива на 5% на один фільтр, тому важливо замінювати фільтри, як тільки закінчується термін їхньої служби. Оскільки вони розроблені спеціально для роботи з вашими двигунами, ми настійно рекомендуємо використовувати лише оригінальні фільтри John Deere. Аналоги нижчої якості завжди призведуть до більших витрат, ніж дозволять зекономити.

 

 

Паливні фільтри John Deere

Паливні фільтри John Deere мають щільні складки, вкриті картриджі та щільну ізоляцію між картриджем та корпусом фільтра.

Вода може серйозно пошкодити паливну систему. Ось чому паливні фільтри John Deere розроблені не тільки для захоплення води, але й для її відштовхування. Картридж фільтра зі спеціальним покриттям надійно попереджає потрапляння води, запобігаючи іржавінню та розмноженню мікроорганізмів, які можуть призвести до більш високого споживання палива.

Переваги

 • Щільні складки та рівномірні інтервали картриджу забезпечують високу здатність захоплення часточок води та пилу, перш ніж вони потраплять до паливної системи
 • Вкритий картридж фільтра активно відштовхує воду та запобігає її просочуванню в паливо
 • Щільна ізоляція між корпусом та картриджем гарантує, що нефільтроване паливо не потрапить у двигун

Масляні фільтри John Deere

Масляні фільтри John Deere мають рівномірні інтервали картріджу без отворів, що можуть пропускати забруднення. Інші фільтри можуть мати нерівномірні інтервали, як фільтр, зображений справа.

Брудне мастило затруднює роботу двигуна, підвищує споживання пального та скорочує інтервали технічного обслуговування. Масляні фільтри John Deere сконструйовані таким чином, щоб вловлювати часточки розміром з одну п'яту ширини людського волосся. Фільтри нижчої якості гірше затримують бруд і пропускають шкідливі часточки до двигуна.

Переваги

 • Рівні складки та інтервали картриджу забезпечують рівномірну фільтрацію та кращу роботу
 • Спіральна та обжимна центральна трубка додатково посилює картридж фільтра, запобігаючи його руйнуванню
 • Гумові прокладки забезпечують більш щільну ізоляцію, ніж пластикові прокладки, що використовуються у фільтрах нижчої якості

Повітряні фільтри John Deere

Повітряні фільтри John Deere – це ще одна високоякісна лінія захисту від забруднюючих речовин, що вторгаються у ваш двигун. Вони знижують знос двигуна шляхом видалення пилу, бруду та інших забруднюючих речовин із вхідного повітря. Вони дуже ефективні, коли мова йде про захоплення небажаних частинок.

Переваги

 • Рівні складки та більший фільтруючий картридж забезпечують високу ефективність та більш тривалий інтервал між замінами
 • Належний повітряний потік забезпечує мінімальне обмеження потоку при захопленні більшої кількості забруднюючих речовин, на відміну від фільтрів провідних конкурентів
 • Щільна ізоляція не дозволяє забруднюючим речовинам уникати фільтра

 

Продукція