На полях Житомирщини відбувся запуск трактора 6215R з безступінчастою трансмісією IVT і системою AutoTrac™ Turn Automation від John Deere, що дозволили автоматизувати всі процеси, які виконувалися в полі!
Трактор John Deere 6215R працював в парі з сівалкою Rapid 400C Vaderstad, встановили норму висіву зерна та добрив, задали швидкість роботи  - 15км/год, далі трактор виконував всі операції без участі оператора!
Система AutoTrac™ Turn Automation від John Deere  - ця технологія точного землеробства дозволяє підвищувати продуктивність завдяки автоматичним послідовним багаторазовим оптимізованим діям в тракторі на полі(зменшення /збільшення швидкості, зміна передачі, керування гідравлікою, ВВП, керування агрегатом, розворот техніки тощо). Посилена автоматизація машини дозволяє оператору зосередити свою увагу на якості роботи. Точні розвороти в кінці проходу важко повторювати протягом робочого дня. На кожному повороті оператор повинен точно виконувати кілька завдань у відповідний час. Зі збільшенням годин стає важче виконувати ці завдання, зокрема поворот трактора, зміну швидкості, підйом і опускання агрегату тощо.


AutoTrac™ Turn Automation пропонує багато переваг для оператора:
•    Здатність зосередитися на роботі, щоб на ходу вносити необхідні корективи та приймати кращі агрономічні рішення;
•    Можливість уважніше стежити за трактором та агрегатом;
•    Можливість більш уважно спостерігати за перешкодами, такими як камені, стовпи або ями;
•    Підвищена продуктивність завдяки швидшим, ефективнішим і більш плавним кінцевим розворотом;


AutoTrac™ Turn Automation дає вам повне рішення для точних і повторюваних поворотів у кінці проходу на всьому полі. Він автоматично виконує розворити та керування обладнанням - це зменшує навантаження на оператора та зменшує вхідні витрати https://www.youtube.com/shorts/WTfoVA8q7Yc
Техніка і Технології точного землеробства від John Deere, це необхідні рішення  для сучасного Аграрія, особливо в даний час!
Бажаємо Аграріям щедрих врожаїв!
Разом Ми Сила!
Все буде Україна 🇺🇦

#РДО #РДОУКРАЇНА #РДО_JohnDeere