Запасні частини

    «РДО УКРАЇНА» - це комплексна професійна діяльність по постачанню сільськогосподарської техніки і оригінальних запасних частин на ринок України.

    Компанія «РДО УКРАЇНА» працює на ринку сільськогосподарської техніки, запчастин і комплектуючих до неї з 2012 року. Завдяки безкомпромісній позиції за якістю і ціною товару, наша компанія протягом короткого часу зарекомендувала себе як надійний партнер.

    «РДО УКРАЇНА» є офіційним дилером світового лідера у виробництві сільськогосподарської техніки John Deere, Fast, Geringhoff, Hagie, Kramer, Mazotti, Monosem, Sulky, Vaderstad.

    Ми пропонуємо запчастини до широкого спектру сільськогосподарської техніки, від зернозбиральних комбайнів, тракторів і жаток до плугів, культиваторів, сівалок і прес-підбирачів. Асортимент наших товарів представлений такими марками як John Deere, Fast, Geringhoff, Hagie, Kramer, Mazotti, Monosem, Sulky, Vaderstad.

    Головний принцип нашої роботи - індивідуальний підхід до кожного замовлення і досягнення бажаного результату в оптимальні строки. Ми цінуємо Ваш час і беремо на себе відповідальність за пошук і підбір необхідного обладнання. Якщо Ви не впевнені, яка саме деталь Вам необхідна або Ви не знаєте каталожний номер, наші фахівці завжди допоможуть Вам вирішити цю проблему, і підберуть необхідне обладнання.

    Налагоджена система швидких поставок від виробників з Європи і США дозволяє організувати доставку запасних частин в найкоротші терміни, якщо вони відсутні на складі на момент замовлення.

    Каталог запчастин John Deere представлений у великому асортименті, Ви можете придбати комплектуючі до тракторів, до двигунів, для комбайнів, сівалок, жаток, деталі до плугів, культиваторів, обприскувачів і т.д.

    Склад запасних частин містить різні витратні матеріали, у нас присутні в наявності фільтра, ремені, підшипники, шестерні, зірочки, деталі паливної системи, навісного обладнання, ходової частини.

    Терміни доставки тій чи іншій позиції каталогу узгоджується з менеджерами відділу реалізації, і залежать від регіону доставки замовлення, наявності на складі, кількості і габаритів комплектуючих, країни імпортера виробника запчастин.

    Компанія «РДО УКРАЇНА» має представництва в Житомирі, Вінниці, Черкасах, Умані. З будь - яким питанням Ви можете звернутися в регіональні представництва за місцем розташування.

Ми завжди відкриті до взаємовигідної співпраці!

 

Вгору