Компанія  «РДО УКРАЇНА», із першого дня заснування, будує співпрацю із аграріями як сукупність ефективних комплексних рішень. Ми не просто продаємо машини – ми турбуємося про них впродовж усього періоду експлуатації. Ми слідкуємо за їх станом і вчасно пропонуємо необхідні послуги щодо догляду за ними.

     Нашою перевагою став величезний – понад півстолітній досвід материнської компанії RDO Equipment Co. на ринку США, Європи та інших країн світу. Сервіс повинен бути не просто оперативним та якісним – клієнт взагалі не повинен почувати дискомфорту під час виникнення тих чи інших технічних питань. Наші фахівці вчасно прибудуть у будь-яке господарство, яке потребуватиме сервісної підтримки.

     Ми створили в Україні і продовжуємо розвивати потужну сервісну базу, яка включає сучасні великі філії в тих регіонах,  де ми представляємо техніку John Deere – в Черкасах, Вінниці, Житомирі та Умані.

     Ми знаємо, що Ви не можете дозволити собі, щоб така надійна ефективна техніка як John Deere простоювала чи працювала не на повну силу. Тому ми організували наш сервіс таким чином, щоб Ви мали постійний професійний супровід з боку висококваліфікованих фахівців та вчасне сервісне обслуговування!

Послуги технічного сервісу

Спираючись на професійну підготовку і багатий досвід персоналу, вирішуються завдання високої складності в найкоротші терміни, при цьому забезпечується належний рівень якості робіт, відповідно до вимог виробника техніки.

Сервісні центри
офіційний дилер сільськогосподарської техніки John Deere, Fast, Geringhoff, Hagie, Kramer, Mazzotti, Monosem, Sulky, Vaderstad, Lindsay у Вінницькій, Черкаській та Житомирській областях!

 

 

Сервіс


Іван Васильович Драндалуш

Директор департаменту технічного сервісу

+380(97)724-2438

drandalushi@rdo.ua

Євген Олександрович Малюта

Начальник сервісної служби Черкаська РД

+380(67)480-2881

malutae@rdo.ua

Володимир Анатолійович Кацавал

Начальник сервісної служби Уманська РД

+380(67)513-4487

katsavalv@rdo.ua

 

 

Микола Ігорович Гурський

Начальник Сервісної служби Вінницької дирекції

+380(67)489-2755

gurskiym@rdo.ua

Олександр Вікторович Гайдай

Начальник сервісної служби Житомирської РД

+380(67)481-7988

gaydaya@rdo.ua