Найбільший банк України

Тих, хто хоча б раз у житті користувався послугами ПриватБанку, уже понад 20 мільйонів – половина всіх користувачів банківських послуг в Україні від приватних осіб до компаній і підприємців. Постійно користуються послугами ПриватБанку майже 18 мільйонів українців, а клієнтів діджитал-банку Приват24 нині 13,5 мільйона.

Ефективний та прибутковий

ПриватБанк доводить, що державна компанія може й має бути прибутковою та ефективною. Чистий прибуток ПриватБанку у 2020 році – 24,3 млрд грн. Це 61,2% прибутку всіх українських банків за рік. Загалом після націоналізації банк сплатив до бюджету 55,4 млрд грн дивідендів. 

 

Приватбанк та John Deere підписали угоду про співпрацю!

 

Приватбанк та John Deere підписали угоду про співпрацю і запустили партнерську програму з фінансування сільськогосподарської техніки в кредит та лізинг

Нова програма відкриває для клієнтів нові можливості оновлення парку сільськогосподарської техніки всесвітньо відомого бренду на доступних умовах.

Партнерська співпраця передбачає спеціальні пільгові умови фінансування:

✔ відсоткова ставка від 0,01% річних в гривні;

✔ авансовий платіж від 20%;
✔ термін фінансування до 5 років;
✔ пріоритетний розгляд заявок;
✔ швидкі рішення з мінімальним пакетом документів.

Подати заявку на можна на сайті: https://privatbank.ua/business/john-deer.


Розвивайте бізнес з фінансовою підтримкою найбільшого банку України та світового лідера з виробництва сільськогосподарської техніки John Deere.

Беремо і полегшуємо життя аграріям!

 

Джерело:

John Deere

Приватбанк

 

https://www.facebook.com/privatbank