А ви знали, що оригінальні ножі подрібнювальних барабанів John Deere мають високоякісне крупнозернисте карбід-вольфрамове покриття з відмінним стикуванням з’єднань? Саме тому вони стійкіші до зношування та мають довший термін служби порівняно зі своїми аналогами. Завдяки таким характеристикам ці ножі потребують менше часу на технічне обслуговування та нижчих операційних витрат.

Ножі подрібнювальних барабанів: Чому наші працюють довше

Подрібнювальний барабан грає визначну роль в роботі кормозбирального комбайна. Тому так важливо обирати ножі, що підходять до комбайна, забезпечують необхідні робочі характеристики та мають довгий термін роботи. Ножі подрібнювальних барабанів John Deere створені для цього – вони виробляються спеціально для вашого кормозбирального комбайна John Deere.

  1. Поверхня з піскоструминною обробкою забезпечує точне зусилля стиснення.
  2. Індукційно загартована ріжуча область довше лишається гострою.
  3. Міцна робоча частина мінімізує ризик полому.
  4. Розширена робоча частина ножа дозволяє відхилення при зіткненні з об'єктом.
  5. Торгова марка позначає фірмові ножі John Deere.

 

 

Максимальна міцність: покриття ножів Максимальний захист від каміння Ножі для трави Dura Line (SPFH серії 7000)
Фірмові ножі John Deere довше зберігають гостроту. Міцне покриття з карбіду вольфраму забезпечує високоякісне різання, довший термін роботи та менше споживання палива. Ми використовуємо чотири ряди ножів, що починають рухатися у зворотному напрямку, якщо стикаються зі стороннім об'єктом. Ця конструкція захищає ротор від пошкодження та знижує час простою. Для збільшення терміну роботи встановіть на SPFH серії 7000 ніж для трави Dura Line, що має на 33% ширше покриття ріжучого краю. Ці ножі стандартні для SPFH серії 8000.

 

Продукція