Ви замовляєте – ми демонструємо техніку у вашому полі, щоб ви мали реальні дані і результати із власних полів!

Сьогодні демонструємо трактор 6195М TLS із розкидачем сухих мінеральних добрив Sulky X40+ Econov на полях Черкащини.

Метою демонстрації  -  перевірка можливостей роботи розкидача мінеральних добрив Sulky X40 - з фіксованою нормою внесення та застосування телематики John Deere.

Підключення обладнання відбувається через ISOBUS роз’єм, дисплей трактора керує розкидачем з урахуванням маси завантаженого бункера (датчик маси відслідковує вміст бункера постійно), швидкості трактора та геоданих отриманих із системи навігації.

Як все відбувалось і яких результатів нам вдалось досягнути?

Після обсівів поля по навігації було отримано площу поля. Навігаційна система коригувала подачу розкидання сухих добрив із заданою робочою шириною в 24 метра та нормою внесення 80 кг/га (в даному випадку). Для дотримання постійної норми у дисплеї трактора обирається правильний тип добрива, а коефіцієнт текучості корегується автоматично - кожні 30 с з урахуванням маси добрива в бункері. Швидкість руху трактора в парі з розкидачем залежить тільки від двох факторів: типу рельєфу та наявного активного переднього мосту в тракторі (який забезпечить додатковий комфорт при роботі на будь якій поверхні із забезпеченням високої продуктивності). Відповідно, витрата палива та продуктивність трактора з даним розкидачем індивідуальна і залежить від потужності та додатковим можливостей (опцій) самого трактора. Тому при виборі розкидача необхідно відповідально підходити з вибором техніки для агрегатування.

В свою чергу, навігаційна система John Deere автоматично відключала секції в розкидачу на розворотах та перекриттях, що забезпечило рівномірне внесення сухих добрив по площі поля. А додаткова опція, транспортний візок – дозволяє агрегатувати даний розкидач при збільшеному об’ємі бункера до 5 т та можливості використання трактора потужністю від 130 к.с.

Демонстрація тандему трактора John Deere 6195М TLS із розкидача сухих мінеральних добрив Sulky X40+ Econov відбулась успішно.

Агроном господарства – задоволений роботою та простотою налаштування обладнання!

Робота з таким розкидачем одне задоволення!