ОГОЛОШУЄМО ПРОЦЕДУРУ ТЕНДЕРНОГО ВІДБОРУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПІДРЯДНИКА БУДІВНИЦТВА СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ (М. ЖИТОМИР)!

ТОВ «РДО УКРАЇНА» www.rdo.ua запрошує будівельні компанії подавати свої пропозиції  на участь в етапі прекваліфікації (допуску) до тендерної процедури для отримання контракту по реалізації повного циклу проектування та будівництва Сервісного центру для демонстрації, продажу та ремонту сільськогосподарської техніки на земельній ділянці за адресою:  Житомирська область, Житомирський р-н, с. Станишівка, вул. Шевченка 1-а, кадастровий номер 1822086800:02:002:0564  загальною площею 3,8362 га (площа забудови - 2 га).

Орієнтовна загальна площа будівель та споруд складає 2915 м2, площа забудови – 2160 м

В портфелі  ТОВ «РДО УКРАЇНА»  вже є два побудованих Сервісних центри аналогічного профілю: у м. Вінниці (об’єкт введено в експлуатацію в 2017 р. ), та Уманському районі (об’єкт введено в експлуатацію в 2021 році).

 Мінімальні кваліфікаційні вимоги

Досвід виконання проектів – учасник повинен продемонструвати, що він має позитивний досвід як генеральний підрядник за останні 5 років у виконанні щонайменше трьох завершених проектів промислової забудови, ідентичних (або переважаючих) за змістом і складністю, які були реалізовані в Україні і/або інших країнах східної Європи.

Досвід роботи в проектах з твердою ціною у якості генерального підрядника є перевагою. Учасник може подати референції відповідних замовників.

 Фінансовий стан

Необхідно надати:

1) Повний пакет річної фінансової  звітності (Баланс (Звіт про фінансовий стан); Звіт  про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід); Звіт про рух грошових коштів; Звіт про власний капітал та Примітки до фінансової звітності) за останні три роки та вони повинні продемонструвати стійкий фінансовий стан.

2) Довідку, підписану керівником Учасника про відсутність заборгованості по податках та зборах до бюджету.

Наявність в Учасника тендеру необхідної матеріально-технічної бази

Учасник повинен надати інформацію стосовно будь-якого спеціалізованого обладнання чи устаткування.  Додатково для цього Учасник повинен підтвердити, що він буде мати швидкий доступ до даного обладнання чи устаткування завдяки ренті, лізингу та іншим шляхом.

 Позовна (судова) історія

Учасник повинен мати судову історію без значних позовів. Учасник зобов’язаний надати достовірну інформацію за останні п’ять років про поточні та минулі судові процеси або арбітражний розгляд, що виникли внаслідок завершених Договорів генпідряду чи Договорів генпідряду, що ще виконуються. 

Кваліфікація персоналу

Учасник повинен мати висококваліфікований персонал (керівник проекту, проектувальники, інженери та ін.).  Керівник будівельного майданчику повинен бути з вищою освітою в інженерно-будівельній галузі, та мати не менше 15 років загального досвіду роботи, в тому числі 10 років досвіду роботи в аналогічній сфері будівництва.

 

Після проходження етапу прекваліфікації, усі правила, вимоги щодо тендерної документації: технічне завдання, умови тендеру, інструкції для учасників тендеру, вихідні дані та проектну документацію, можна буде завантажити за посиланням, яке надається окремо.

 

Інформацію необхідно надсилати на електронну адресу office@rdo.ua, з поміткою «для участі у тендері на будівництво» або залишати за адресою: БЦ «Golden River», 4-й поверх, вул. Соборна, 2-в, Бучанський район, Київська область. 

Строк подання інформації – до 30 листопада 2021 року.