А ви знали, що оригінальні світлодіодні світлові прилади John Deere не лише потужніші, але й споживають менше енергії порівняно з галогеновими? Їхнє світло подібне до природного, тому ви зможете краще бачити, а ваші очі менше втомлюватимуться. При цьому ви отримаєте батарею та генератор змінного струму з довшим терміном служби.

 

 

Енергоефективність, що променіє

Ми пропонуємо світлодіоди з широким діапазоном світловидатності (люменів), щоб задовольнити індивідуальні потреби щодо світловидатності та витрат. Найпотужніші освітлювальні прилади з фактичним значенням світловидатності 3000 люмен перевершують HID за шириною і глибиною та водночас забезпечують найяскравіше та найчистіше світло за меншого розрядження акумулятора.

Ось що потрібно знати про світлодіодні освітлювальні прилади: Багато освітлювальних приладів сторонніх виробників рекламуються як такі, що мають дуже високу світловидатність у люменах. Часто ці цифри відображають лише приблизні або теоретичні максимальні значення для світлодіодних освітлювальних приладів, в той час як фактичне значення є дуже низьким.

Точні дані про освітлення за нормальних робочих умов відображає саме фактичне значення у люменах. Для освітлюваних приладів John Deere ми зазначаємо як приблизне, так і фактичне значення в люменах, щоб ви могли точно прорівнювати світловидатність. Світлодіодні освітлювальні прилади від компанії John Deere завжди забезпечують максимальний результат за ваші гроші.

Світлодіодні прилади освітлення John Deere – створені для вашої техніки John Deere

Доступні два різних типи світлодіодних приладів освітлення:

  • Світлодіодні прилади освітлення для безпосередньої заміни створені таким чином, щоб ідеально встановлюватися на місце оригінальних галогенових. Легке встановлення типу "підключи і працюй" дозволяє без проблем перейти до освітлення нового рівня.
  • Світлодіодні прилади освітлення на підставці можна встановити у різних місцях вашої машини, де вам потрібне додаткове освітлення.

Форма променя світлодіодних приладів освітлення

У залежності від типу використання та потреби у світлі доступні дві різні форми променя: заливаюча форма з ширшим і коротшим променем та трапецієвидна форма з вужчим і довшим променем.

 

ЗАЛИВАЮЧЕ СВІТЛО

Ширший і коротший промінь

ТРАПЕЦІЄВИДНА ФОРМА

Вужчий і довший промінь

 

Продукція