Укргазбанк – системно важливий універсальний банк України, 94,9409% акцій якого належать державі. Він має стратегічне значення для економіки країни, стабільно обслуговуючи всі клієнтські сегменти: фізичних осіб, ФОПів, малий та середній бізнес, великі корпорації. Укргазбанк входить до п'ятірки найбільших банків України за обсягом активів.

 

З 2016 року Укргазбанк успішно розвиває напрям “зеленого” банкінгу, залишаючись лідером серед банків України за цим напрямом. Кожен еко-проєкт, запущений за допомогою фінансування від Укргазбанку, робить вагомий вклад у забезпечення кліматичної стабільності планети та енергетичної незалежності України. Так, завдяки реалізації профінансованих банком еко-проєктів викиди парникових газів щорічно скорочуються на 1,6 млн тонн. З початку реалізації “зеленого” банкінгу портфель сталих проєктів банку перевищив 45 млрд грн.

 

Укргазбанк – провідний банк торговельного фінансування. Його лідерство підтверджено міжнародними партнерами. Навесні 2023 року банк отримав 2 нагороди від ЄБРР у номінаціях «Most Active Issuing Bank Award» («Найактивніший банк-емітент в Україні») за програмою підтримки торгівлі ЄБРР (TFP) та Deal of the year — Green trade (Угода року). Також Укргазбанк отримав 2 нагороди від найавторитетнішого у торговельному фінансуванні видання Global Trade Review: «Найкращий банк з торговельного фінансування Східної Європи» за результатами 2022 року та «Найкраща імпортна угода у 2022 році».

 

https://www.ukrgasbank.com/sme_cashback/

 

Клієнти Укргазбанку отримують кешбек за програмою ЄБРР!

Укргазбанк за участі ЄС та European Bank for Reconstruction and Development (EBRD) надає активну підтримку малим та середнім підприємствам для реалізації проєктів у межах ініціативи EU4Business.

Переваги програми для наших клієнтів:

кешбек до 15% від суми кредиту.

легке подання документів за програмою.

сума кредитів - до 3 млн євро (чи еквівалент у гривні).

 

Клієнти Укргазбанку отримують кешбек за програмою ЄБРР.pdf

Замовити консультацію та ознайомитися з детальними умовами програми можна за посиланням: https://ukrgasbank.com/small_bussiness/credit/cashback15/ і в дилерських центрах ТОВ «РДО УКРАЇНА».

 

#РДО #РДОУКРАЇНА #РДО_ financing

 

https://www.facebook.com/Ukrgasbank