Жатка суцільного зрізу для збирання соняшнику Sun Lite*

Жатка суцільного зрізу для збирання соняшника Geringhoff Sun Lite - це надійне знаряддя, яке прекрасно себе зарекомендувало в усьому світі. Спеціальна конструкція жаток Sun Lite, забезпечує додаткову оптимізацію зусиль: в поєднанні з силою тяги робочий кут нахилу веде до того, що вже відрізані головки соняшника автоматично проштовхуються в комбайн, що полегшує затягування наступних головок. Ефективний і надійний привід подавального вала, транспортного шнека і з різного ножа вимагає лише незначної витрати потужності комбайна. Закруглена форма і транспортний шнек діаметром 620 мм, з незалежним налаштуванням утворюють гарну основу для дуже високої продуктивності при низькій швидкості обертання. Застосування компонентів з алюмінію і точна конструкція всього обладнання, що забезпечує максимальну стійкість при невеликій вазі. Система суцільного зрізу гарантує щадний і з низькими втратами зріз. Надійний і простий механічний привід через запобіжну муфту безпосередньо на редуктор без додаткових деталей.Обладнання для збору Schumacher зі змінними лезами забезпечує надійне і ефективне зрізування, особливо у вологих умовах. Леза ножів і косильні пальці легко замінюються без демонтажу всього косарного ножа.Великий шнек забезпечує відмінне зрізання і подачу маси.

 

 

 

Жатка суцільного зрізу для збирання соняшнику  Sun Lite* Horizon

Концепція жаток SunLite * Horizon полягає в доповненні переваг моделі Sun Lite* потужними горизонтальними подрібнювачами. Вузький жолоб для зерна забезпечує максимальну можливість регулювання для різних відстаней між рядками. 

Якісне горизонтальне подрібнення завдяки оптимальній позиції горизонтального подрібнювача. Однаково коротка стерня, навіть при варійованій відстані між рядами або при роботі впоперек рядків. Можливість індивідуального налаштування забезпечується процесом збирання врожаю з виключно низькими затратами. Не має необхідності в додатковому мульчуванні чи подрібненні.

 

 

Жатка для збирання соняшнику SunStar *

Висока продуктивність при низьких витратах є визначальним фактором для успішного збору врожаю соняшнику. Сімейство жаток Sun Star обладнані двома подавальними ланцюгами, які  транспортують рослини до ротаційних здвоєних ножів, де відбувається відокремлення головок. Акуратне ( «без стряски») поводження з стеблами зменшує втрати. Невеликі витрати на обслуговування. Мінімум втрат врожаю.

Без проблем збирає соняшник навіть коли ряди нерівні (різна ширина міжряддя).

Коробки передач рядних механізмів не обслуговуються, тим самим зменшуються витрати на сервісне обслуговування і забезпечується високий рівень техніки безпеки.

Використана сучасна концепція приводу без ременів і ланцюгів з використанням редукторів. Привід здійснюється через запобіжну муфту безпосередньо від редуктора - тим самим зменшуються енерговитрати. Система здвоєних ножів майже не вимагає технічного обслуговування і володіє надзвичайно високою довговічністю завдяки довжині площини зрізу близько 1535 мм на ряд.

 

 

 

Жатка суцільного зрізу для збирання соняшнику Sun Star*

Horizon

Горизонтальне подрібнення завдяки оптимальній позиції горизонтального подрібнювача SunStar * Horizon залишає після себе однакову коротку стерню, навіть при варійованійв відстані між рядами або при роботі впоперек рядків. Зарослі бур'янами насадження прибираються так само просто, як в'язкі ділянки. Перевага: гарне перегнивання, без додаткового мульчування чи подрібнення. Вузький жолоб для зерна забезпечує максимальну можливість регулювання для різних відстаней між рядками. В поєднанні з можливістю індивідуального налаштування забезпечується процес збирання врожаю з виключно низькими затратами.

 

 

Додаткові опції

 

  • Адаптація до бажаного Вами комбайна.
  • Гідравлічне регулювання збиральних пластин. Регулювання збиральних пластин з кабіни комбайна
  • Притоптувачі стерні гарантують, що зрізана стерня з гострими краями буде притоптана для запобігання ушкоджень гуми.
  • Пристрій копіювання рельєфу. Щупи даного пристрою забезпечують ідеальне налаштування висоти жатки над рельєфом поля, що зменшується ризик пошкодження частин жатки.
  • Додатковий шнек для полеглої кукурудзи приводиться в дію за допомогою гідравліки. Допомагає зменшити втрати при збиранні.
  • Коробка передач для регулювання кількості обертів на жатці.
  • Два варіанти додаткових пристосувань для збирання соняшника: активне або пасивне.
  • Захисне решето для зменшення втрат при збиранні.

 

Технічна характеристика 

Модель

Робоча ширина, м

Транспортна ширина, м

Вага, кг

Sun Lite 25

7,6

8,1

2100

Sun Lite 30

9,1

9,45

2335

Sun Lite 40

12

12,5

3150

SunLite* Horizon 25

7,6

8,1

2150

SunLite* Horizon 30

9,1

9,45

2430