Співпраця з John Deere

Друзі, із дня і в день  ми розповідаємо про новинки і різноманітні моделі техніки John Deere, для того щоб Ви мали саму достовірну і офіційну інформацію!

 

Адже компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА» є офіційним дилером компанії John Deere в Україні, що забезпечує українських аграріїв високопродуктивними машинами та новітніми технологіями точного землеробства.

 

Дізнаємось, а що ж про співпрацю з «РДО УКРАЇНА» думає сам постачальник.

 

Мустафаєв Олександр, Територіальний менеджер – Україна, Молдова та Вірменія, в компанії John Deere Ukraine. Надалі – пряма мова:

 

«Наша співпраця з компанією «РДО УКРАЇНА» в Україні почалась ще з весни 2012 року, але з материнською компанією RDO Equipment Co. John Deere успішно співпрацює вже не один десяток років.

На мою думку, в компанії «РДО УКРАЇНА» працюють Фахівці з великої літери, які мають досвід і нададуть пораду не тільки по техніці, а підійдуть комплексно для пропозиції всебічного рішення будь-якої фермерської задачі.

 

John Deere має свої представництва вже в 160 країнах світу, тому компанія дуже відповідально ставиться до вибору партнерів для співпраці. Як вже згадувалось вище, протягом десятиліть ми пліч-о-пліч працюємо задля задоволення потреб українських та американських аграріїв, тому наші компанії вже давно комфортно співпрацюють одна з одною, пропонуючи аграріям найкращі аграрні та цифрові рішення для збільшення аграрного виробництва і підвищення ефективності у сільському господарстві.

 

Зважаючи на це, ми сподіваємось і віримо в те, що наша співпраця зміцнюватиметься і надалі, а також в те, що міцні партнерські стосунки з нашими клієнтами будуть з роками тільки дужчати, адже вони довіряють нашій техніці свої поля та врожаї.

 

Ми, як і команда «РДО УКРАЇНА», маємо спільний погляд у майбутнє, тож плануємо і далі рухатись до мети разом. До речі, технології компанії John Deere і є майбутнє.

 

Хочу побажати команді «РДО УКРАЇНА» просто залишатись такою, якою вона є зараз: плеядою професіоналів з неминучим бажанням зробити щось краще!»

 
 

Співпраця з Lindsay

Друзі, а ми нагадуємо, що компанія «РДО УКРАЇНА» є офіційним партнером компанії LINDSAY в Україні, що пропонує українським аграріям новітні технології для зрошення та управління водними ресурсами. Цікаво дізнатись, що про таку співпрацю каже сам постачальник?

Володимир Ковальський, Територіальний менеджер - Україна, Молдова, Центральна Азія компанії LINDSAY:

«Наша співпраця розпочата влітку 2020 року. Разом із компанією «РДО УКРАЇНА» ми пропонуємо українським аграріям максимально ефективні рішення для зрошення та управління водними ресурсами. Починаючи з міцності та довговічності зрошувальних систем Zimmatic, закінчуючи інтелектуальними та передовими технологіями в зрошеннi FieldNET.

Ми дуже прискіпливо ставимося до вибору партнерів, тому обрали «РДО УКРАЇНА» за надійність компанії та орієнтованість на потреби клієнтів та професійність команди. Нашим командам зручно працювати разом задля досягнення загальної мети. Сподіваємось, що приємний старт співпраці призведе до плідної і тривалої сумісної роботи і надалі для забезпечення потреб українських аграріїв, що  принесе щедрі врожаї в кожне господарство».

Команда «РДО УКРАЇНА» щиро вдячня за відгук про співпрацю представнику компанії   LINDSAY Володимиру Ковальському.

 

 

Співпраця з Väderstad

 

Друзі, ви звичайно знаєте, що «РДО УКРАЇНА» ТОВ є офіційним дилером компанії derstad, створена в 60-х роках родиною Старк, Швеція, що пропонує українським аграріям високоефективну техніку та технології, випробувані часом, для вдосконалення методів ведення сільського господарства.

 Дізнаймось, що про таку співпрацю каже сам постачальник?

Далі – пряма мова:

 «Мене звати Володимир Деркач, я – бренд-менеджер компанії ТОВ «Ведерстад», що  імпортує техніку, запасні частини Väderstad та реалізує їх на території України.

Агрегати та обладнання, яке ми пропонуємо аграріям, технологічно інноваційні та потребують відповідного кваліфікаційного рівня персоналу, який з ним працюватиме. Надання підтримки  та якісного сервісного обслуговування нашим клієнтам – одна з ключових цілей Väderstad.

З 2017-го року ексклюзивним дилером техніки Väderstadє компанія «РДО УКРАЇНА» ТОВ, що здійснює продаж та обслуговування техніки на території Вінницької, Житомирської та Черкаської областей.

 

«РДО УКРАЇНА» ТОВ – це компанія, яка має одну з найбільш кваліфікованих команд на ринку продажу сільськогосподарської техніки та обладнання, і ми впевнені в тому, що клієнти отримають допомогу з підбором агрегатів відповідно до технології роботи кожного підприємства, а такожякісну та своєчасну сервісну підтримку. Хочу зазначити, що «РДО УКРАЇНА» ТОВ тримає постійний тісний зв’язок з клієнтами.

 

Компанія «РДО УКРАЇНА» ТОВ  ставить перед собою завдання бути провідним партнером на ринку і забезпечити сільськогосподарську галузь сучасною технікою та технологіями. Тому така співпраця дасть можливість аграріям підібрати необхідну техніку та обладнання для отримання високих врожаїв, прибутків та розвитку їх сільськогосподарських підприємств.

 

Хочу побажати компанії «РДО УКРАЇНА» ТОВ постійно рухатись вперед, дотримуючись своїх принципів, і стати не лише партнером, а й надійним другом для кожного аграрного господарства.»

 

Щиро вдячні за відгук Володимиру Деркачу!

 

Не збавляймо темп та тримаймо курс на досягнення спільної мети!