Неперевершений обробіток грунту. TopDown 300-900

Артикул: TopDown 300-900
.

TopDown 300-900 – це багатофункціональний диско-лаповий культиватор, який здатний за один прохід якісно підготувати ґрунт.  Здатність змінювати глибину обробітку відповідно до різних умов та потреб на полі культиватор TopDown є надзвичайно універсальним та довговічним.  Використовуючи культиватор TopDown зменшується кількістю проходів по полі, при цьому зберігається ґрунтова волога, зменшуються витрати. Завдяки одночасному виконанню кількох операцій культиватор TopDown створює хороше насіннєве ложе з дрібногрудочкуватою структурою лише за один прохід. Основними його перевагами є збереження ґрунтової вологи, оптимальний ступінь ущільнення та заощадження часу протягом напруженого періоду обробітку ґрунту. TopDown – це багатофункціональний культиватор, який в одній машині поєднує  чотири робочих зони. Диски, розташовані з інтервалами 12,5 см, та закріплені на індивідуальних стійках  з гумовими амортизаторами, забезпечують подрібнення стебел та соломи, перемішуючи їх у верхньому шарі.  Потім лапи, з інтервалом між проходами  27 см, розпушують і  ретельно перемішують ґрунт та пожнивні рештки на глибину до 30 см. На завершальному етапі вирівнювальні диски і коток якісно вирівнюють та прикочують  поверхню ґрунту. Завдяки одночасному виконанню кількох операцій культиватор TopDown створює хороше насіннєве ложе з дрібногрудочкуватою структурою лише за один прохід. Основними його перевагами є збереження ґрунтової вологи, оптимальний ступінь ущільнення та заощадження часу протягом напруженого періоду обробітку ґрунту.

 

Для задоволення різноманітних потреб культиватор Opus може оснащуватись широким вибором доліт і відвалів. Конструкція лапи – це модульна система, яка забезпечує можливість швидкої заміни та високу універсальність. Правильно вибравши долота та відвали, ви отримаєте можливість оптимізувати результат роботи на своїх полях і дати найкращий старт для наступного урожаю. Верхній відвал долота MixIn подвоює ефект . Усі культиватори Väderstad у стандартній комплектації оснащуються унікальними верхніми відвалами доліт MixIn. Верхній відвал долота спрямовує потік ґрунту дещо  вперед, а не вгору, як зазвичай. Коли піднята ґрунтова маса з рештками знову вдаряється з поверхнею поля, по ній ще раз проходять розпушуючі лапи культиватора, таким чином ефект перемішування і подрібнення подвоюється. Крім того, спрямування ґрунтового потоку вперед додатково покращує розподіл соломи в оброблювальному шарі. Унікальна накладка MixIn забезпечує чудове перемішування і подрібнення, не потребуючи збільшення витрат на пальне.

Високоякісні диски, виготовлені зі спеціальної шведської сталі марки V-55, забезпечують інтенсивне розрізання і перемішування ґрунту.

Для адаптації до змінних ґрунтових умов глибину обробітку можна регулювати з кабіни трактора під час руху. Завдяки конічній формі диски входять у ґрунт під одним і тим же робочим кутом незалежно від ступеня зношування та робочої глибини. Розпушувальні лапи культиватора TopDown проходять з інтервалом 27 см, завдяки чому забезпечується перемішування і розпушування ґрунту на глибину до 30 см. Грунтопоглибнюючі долота DeepLoosening дають можливість збільшити робочу глибину до 40 см. 

Гідравлічна система відведення лап спрацьовує тоді, коли є зусилля протидії з боку перешкоди (каміння). Її можна налаштувати в діапазоні до 700 кг. Це дає змогу підтримувати задану глибину обробітку в будь-яких умовах, створюючи сприятливі умови для розвитку кореневої системи рослин.

Завжди рівне поле.Вирівнювачі закріплені на паралелограмі, завдяки чому забезпечується оптимальний кінематичний кут на будь-якій глибині.  Водій має змогу адаптуватись до змінних умов грунту. Для цього під час руху регулюється інтенсивність гідравлічних вирівнювачів із міліметровою точністю.

 

ТopDown має унікальну функцію прикочування ґрунту в чотирьох різних варіантах. 

В суху погоду вагу культиватора можна переносити на каток для  покращення прикочування ґрунту. У вологу погоду каток може працювати під дією власної ваги. В дуже вологих умовах каток можна підняти або взагалі зняти. Вирівнювачі закріплені на паралелограмі, завдяки чому забезпечується оптимальний кінематичний кут на будь-якій глибині.

 

Внесення мінеральних добрив з одночасним обробітком

За допомогою обладнання для внесення мінеральних добрив, встановленого на культиватор TopDown можна здійснювати внесення добрив безпосередньо під час проведення обробітку ґрунту.  За допомогою розподільчої головки, яка розповсюджує добрива з аплікатора для внеення добрив FH 2200 Väderstad, що навішується на передню навіску трактора, добриво розподіляється до кожної лапи культиватора. Під час проведення обробітку добриво розміщується в ґрунт за кожною лапою на задану глибину, тим самим забезпечуючи добрий старт для розвитку майбутнього врожаю. TopDown здатен виконати широкий діапазон функцій для сучасного ведення сільського господарства. Встановивши міні-сівалку BioDrill 360 на культиватор TopDown він перетворюється на грунтообробно-посівний комплекс, який здатен висівати  різні дрібнонасіннєві культури, наприклад ріпак або сидеральні культури. Це дозволяє заощаджувати час і зберігати ґрунтову вологу, в той же час створюючи належні умови для росту рослин.

 

Технічна характеристика

TopDown

300

400

500

600

700

900

Робоча ширина (м)

2,65

3,75

4,8

5,75

6,75

9,1

Ширина котка (м)

3

4

5

6

7

9

Транспортна ширина (м)

3

5

Транспортна висота (м)

1,9

2,7

3,2

3,6

4

Вага мін/макс (кг)

4200/4540

6000/6660

6800/7460

8900/9560

9640/10300

12800/12800

Кількість лап

10

14

18

22

26

35

Відстань між лапами (см)

27

Гальма

H/P

N/A

Рекомендована робоча швидкість (км/год)

 8 - 12  

Розмір коліс (опорні колеса) 

N/A

400/60-15,5

Розмір коліс (підтримуючі колеса) 

520/50-17

560/45-R22,5

620/50-R22,5

Вимоги до гідравліки (DA)

4

Необхідна потужність трактора (к.с.) від

150

200

250

300

350

400

Вгору