Історії успіху!

Наші люди – наш скарб!

Ми, Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА», щиро пишаємось командою професіоналів, які є невід'ємною частиною успіху компанії.

І саме тому ми започатковуємо серію розповідей про наших працівників. Відтепер ми будемо знайомити Вас із працівниками компанії, а отже станемо ближче до Вас, наші дописувачі.

Знайомтесь, наш перший герой рубрики «Історії успіху» – фахівець з систем точного землеробства Музика Олександр. Працює в Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» з липня 2017 року.

Себе видно краще зі сторони:

Колеги говорять про Олександра - професіонал своєї справи. З ним приємно спілкуватись та цікаво працювати разом. І це не дивно, адже наш «герой» має ґрунтовні знання зі своєї спеціальності – систем точного землеробства – інтелект для техніки, достатню ерудицію в службових питаннях - розуміється на сучасній техніці та технологіях вирощування рослин. В своїй роботі постійно прагне високих результатів, своїм прикладом надихає колег на розвиток і позитивне мислення, працює продуктивно, ніколи не виконує поставлені задачі абияк.

Що вміє АМС спеціаліст?

Олександр надає кваліфіковану консультаційну підтримку клієнтам відносно AMS-продуктів і рішень в ході використання. Саме він надає допомогу у встановленні та запуску AMS-продуктів, таких як системи автопілотування, відключення секцій, автоматичних розворотів, документування даних з поля та ін. До того ж вивчає новинки і стратегії роботи на ринку, а отриману інформацію та досвід ефективно втілює в життя в інтересах компанії.

Перспектива на майбутнє

Бути сильним – це безперервно розвиватись. Саме це можна сказати про «героя» нашої рубрики Олександра Музику. Він невтомно удосконалює особисту професійну підготовку, прагне до отримання нових знань. І тому відмінно володіє знаннями, які грамотно застосовує в повсякденній роботі.

Ми впевнені, завдяки таким людям, ми точно зможемо все!

Від усієї команди Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» бажаємо Олександру Юрійовичу успіхів, міцного здоров'я та професійного росту!

Музика Олександр

Фахівець з систем точного землеробства

Журавель Максим

Сервісний спеціаліст, технічний радник сервісних справ

Продовжуючи розповідь про працівників Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА», хочемо познайомити вас із «золотими руками» компанії, сервісним спеціалістом, технічним радником сервісних справ – Журавлем Максимом, що працює в компанії з жовтня 2012 року, з року народження компанії.

Що про Максима кажуть колеги?

Колеги впевнені, що будь-яку проблему Максим здатен вирішити із завжди властивим оптимізмом та розсудливістю. Спокій та рівновага – інколи нам навіть здається, що Максим проходив стажування десь у монахів з Тибету. А там де розсудлива впевненість, спокій - там звичайно гарний результат, повага та авторитет у колег.

Секрет «золотих рук» - дотримуйтесь трьох правил: поважайте себе, поважайте інших і несіть відповідальність за всі свої дії.

В обов'язки Максима входять ремонтні роботи сільськогосподарської техніки різної складності і передача досвіду молодшим сервісним інженерам. До всіх поставлених, задач наш технічний радник, ставиться максимально відповідально і завжди бере безпосередню участь в житті компанії: як тільки в компанії приймається вагоме рішення щодо подальшого розвитку напрямку технічного сервісу, Максим оцінює можливі наслідки, уточнює деталі та модифікує робочі плани відповідно до нових вимог.

Розвиток і перспектива на майбутнє

Часто запитання і зауваження, що виникають у Максима, виявляються корисні і перспективні не тільки для нього, а й для всієї організації. Рухатись уперед, а не стояти на місці – саме так у кількох словах можна сказати про сьогоднішнього «героя» нашої рубрики. Вчитися нового, реалізовувати найскладніше і завжди бути серед перших – це все про Максима!

Від усієї команди Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» бажаємо Максиму подальшої плідної роботи в нашій команді, міцного здоров'я, самовдосконалення і професійного росту!

«Люди – це найважливіший та найцінніший ресурс будь-якої компанії!»

Сьогодні ми хочемо познайомити вас з Андрієм Ковальчуком, який працює в Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» на посадітехнічного радника по продукту «Комбайни».

Андрій Олексійович справжній спеціаліст своєї справи, адже загальний досвід роботи з сільськогосподарською технікою складає понад 20 років, а із серпня 2012 року безпосередньо з технікою John Deere!

Наставник і знавець комбайнів

Зернозбиральний комбайн - складна машина, що виконує одночасно декілька операцій: зрізання культури, подачу її до молотильного апарату, обмолот, сепарацію, очищення зерна, транспортування чистого зерна в бункер і вивантаження з нього в транспортний засіб, обробку незернової частини урожаю.

  • Складно уявити як відбувається весь цей процес?
  • Що робити коли щось зламається в даній машині?
  • Як попередити поломку такого велетня?

Відповіді на дані запитання знає Андрій Олексійович, адже розуміє дану машину, як ніхто, має досвід викладацької роботи в Житомирському національному агроекологічному університеті, що допомагає йому доступно і якісно проводити теоретично-практичні навчання та тренінги для молодих сервісних спеціалістів і для механізаторів господарств по будові, обслуговуванню, діагностиці та ремонту зернозбиральних комбайнів. Також Андрій Олексійович консультує сервісних інженерів при вирішенні складних технічних проблем, особисто виконує ремонти та обслуговування сільськогосподарської техніки.

Що кажуть колеги?

Усі без виключення колеги відмічають, що Андрій Олексійович має сумлінне відношення до своєї справи, дотримується чесних взаємостосунків у колективі та цінує охайність у роботі, є справжнім професіоналом своєї справи. «Наш колега – це дуже відповідальна, спокійна та врівноважена людина. Можна без перебільшення сказати, що про комбайни та їх налаштування він знає все!»

Ми щиро пишаємося тим, що Андрій Олексійович є вагомою частиною команди Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА».

Бажаємо нашому колезі подальшого зростання, міцного здоров'я та успіхів у роботі!

Ковальчук Андрій

Технічний радник по продукту «Комбайни»

Планета Олександр

Директор департаменту продажу сільськогосподарської техніки

Друзі, продовжуємо нашу традицію знайомити вас із співробітниками Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА»!

Сьогодні в рубриці «Історіїуспіху» – новий герой.Дозвольте познайомити вас із Директором департаменту продажу сільськогосподарської техніки - Олександром Планетою, якийпрацює в компанії з 2012 року, з року заснуваннякомпанії, і є частиною «фундаменту», на якомутримається робота нашої компанії.

Олександр почав свійпрофесійний шлях на Вінниччині, згодомочоливВінницькурегіональнудирекцію , а потім департамент з продажу сільськогосподарської техніки Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА». Має великий досвід по роботі з сільськогосподарською технікою і можерозповідати годинами про улюбленімашини. Є людиною, яка гармонійнопоєднує в собіпрофесійні та особистіснірисилідера. Своїми діловими та моральними якостями привертає до себе людей, має високий авторитет та повагу у співробітників. Він абсолютно точно є керівником, якого поважають і до якого прислуховуються. ВІН ЗНАЄ - МОЖЕ - ДІЄ.

Цікаво, що він є одним з небагатьох керівників, якого усі люблять і «носять на руках». У спілкуванні з колегами Олександру вдається тримати ідеальний баланс: бути м'яким і твердим водночас.

Завжди рахується з думками інших, заохочує висловлювання протилежних точок зору, суміщає в собі як індивідуальність мислення, так і здатність приймати нестандартні рішення. Готовий взяти на себе відповідальність, не схильний перекладати її на інших. Своєю чесною та порядною поведінкою є прикладом для наслідування. Він - душа компанії, є життєрадісним та незмінним оптимістом з чудовим почуттям гумору.

Додатковим Двигуном росту і результатом усіх досягнень Олександра є спорт і активний спосіб життя в поєднанні з чудовим чоловічим хобі - полюванням. Духовним розвитком і найголовнішим натхненням є Чудова Родина.

В умовахпостійних змін на ринку і прагнення компанії до нових вершин, дуже цінується«командний дух», і ось які влучні слова підібрали колеги для Олександра Леонідовича:

Лідердружньоїкоманди - Прийшов, побачив, згуртував!

Унікальний наш випадок –

Наведе кругом порядок,

Швидкий в роботі як ракета

Олександр наш Планета!

Тож Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА» щиро бажає Олександру Леонідовичу міцного здоров'я, реалізації усіх задумів і завжди тримати такий надточний курс до Успіху!

Пишаємось тим, що в нашій команді є такі люди - самородки! І саме завдякиним компанія впевнено дивиться у майбутнє і щодня впевнено крокує до розвитку і процвітання!

«Немає сенсу наймати толкових людей, та потім вказувати, що їм робити. Ми наймаємо толкових людей, щоб вони говорили, що робити нам…»
Стів Джобс

Продовжуємо розповідати про молодих, талановитих, цілеспрямованих, толкових лідерів Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА», які досягли особистого успіху та примножують успіхи компанії власними силами, працелюбністю та наполегливістю. Лідер повинен вміти «запалювати» людей, бути виваженим, справедливим, вести за собою та мати професійну волю. Саме така людина – герой сьогоднішньої нашої розповіді, один із ЛІДЕРІВ компанії Олександр Чепіжак директор департаменту запасних частин.

Життєвий шлях і професійне становлення

Життя розумієш озираючись назад… Родом із простої української сім'ї, Олександр шукав своє життєве призначення спочатку у Ладижинському аграрному коледжі, а потім у Національному аграрному університеті м. Львова. Тому зовсім не дивно, що він не на секунду не переставав думати про розвиток фермерства, про інновації в аграрному секторі, про втілення високого світового та європейського досвіду у сільському господарстві України. Ось саме так життєві шляхи Олександра Анатолійовича та Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» перетнулися у травні 2012 року.

Сьогодні, по праву, його можна назвати «технічним експертом», «гуру» з питань запасних частин. Саме він починав бізнес запасних частин із першого дня компанії. Із початку створення і дотепер він є завжди у вирі безперервних змін, інновацій та постійних рішень!

Який Олександр зі слів колег?

Не побоїмося сказати, що Олександр доклав левову частку до просування компанії у лідери ринку. Його думка є вагомою серед керівництва та користується авторитетом і повагою серед підлеглих. Колеги зауважують, що «робота – то його життя». Мудрий, справедливий, виважений, цілеспрямований керівник, щирий, врівноважений, із чудовим почуттям гумору колега. Своєю чесною та порядною поведінкою, успішністю є прикладом до наслідування. «З таким керівником»,-жартують колеги,-«можна і гори звернути".

Натхнення до відданої праці

Ключ до успіху – то щастя. Своє щастя, натхнення та духовний розвиток Олександр Анатолійович знаходить у родині, чарівних донечках, у книгах, подорожах та спорті.

Тож Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА» щиро бажає Олександру Анатолійовичу професійних досягнень, радісних та щасливих миттєвостей, нових грандіозних ідей, вдало завершених починань та легкого подолання труднощів, стабільності, позитиву, яскравих незабутніх вражень і тільки щасливих випадків.

Пишаємося тим, що в нашій команді є такі ЛІДЕРИ!

Чепіжак Олександр

Директор департаменту запасних частин

Штикало Сергій

Менеджер із продажу сільськогосподарської техніки


Ми продовжуємо ділитися із вами історіями успіху наших колег. Молоді, завзяті, амбітні – саме такі люди є фундаментом, що розвиває Компанію ТОВ «РДО УКРАЇНА». Яскравим прикладом нової генерації успішних та цілеспрямованих є герой сьогоднішньої рубрики.

Отже, познайомимось - Сергій Штикало, менеджер із продажу сільськогосподарської техніки та “душа” колективу Житомирської регіональної дирекції Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА».

Професійні успіхи

Сергій працює у компанії із лютого 2014 року. До його обов'язків входить встановлення та налагодження зв'язків між компанією та клієнтами Житомирської області, виявлення потреб господарства, підбір оптимальних одиниць та, відповідно, прийняття найкращого рішення і продаж сількогосподарської техніки. Хтось інший міг би виконувати цю роботу формально, але тільки не Сергій!

Завдяки вмінню надавати професійні, влучні поради клієнтам щодо вибору тієї чи іншої сільгосптехніки, а також власним життєвим принципам, Сергій значно розширив коло партнерів серед сільгоспвиробників, які працюють на Житомирщині. Крім того, його уважне ставлення до потреб кожного клієнта, щире бажання сприяти процвітанню їхнього бізнесу допомогли налагодити надійні партнерські стосунки із фермерами. Отже, своєю сумлінною працею та завзятістю Сергій уособлює цінності компанії, які щоденно впроваджує у процесі роботи та спілкуванні із клієнтами.

Про Сергія устами колег

У колективі Сергія називають режисером масових заходів та душею корпоративів, адже він вміє у мить створити дружню та затишну атмосферу. А такі особисті якості як відкритість, позитив, уміння вислухати та підтримати, скромність, врівноваженість та дружелюбність високо цінуються кожним з колег, що як один розповідають: з таким колегою дуже приємно як працювати над робочими питаннями, так і будувати теплі приятельські стосунки.

Працювати на совість і невпинно розвиватись

Розвиватися разом із компанією і невпинно рухатись вперед – ось як можна в кількох словах сказати про Сергія Штикала. «Кожен знає, що чітка мета – це перший крок до будь-якого досягнення. Крім того, як писав Стів Джобс, єдиний спосіб зробити видатну роботу – щиро любити те, що робиш» - зазначає наш колега. І він дійсно віддається своїй роботі на повну, знаходячи можливість для власного розвитку, надаючи безцінний приклад колегам.

Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА» щиро вдячна Сергію за плідну співпрацю і в свою чергу зичить Сергію подальшого професійного зростання, а також ніколи не зупинятись на досягнутому!

Не втомлюємось повторювати: допоки в нашій команді є такі люди – ми завжди перемагатимемо!

«Міцна команда із завзятих і працьовитих співробітників - є рушійною силою будь якого бізнесу.»

Сьогоднішній герой нашої рубрики якраз і є уособленням плеяди талановитих послідовників справи, яку почали ще в 2012 році засновники Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА». Отож, дозвольте представити Едуарда Паровенка – менеджера із продажу запасних частин до сільськогосподарської техніки, який приєднався до нашої команди ще в 2016 році.

Чим займається в компанії?

Едуард в компанії займається цікавою і водночас складною роботою. Адже йому доводиться багато спілкуватися з різними людьми, а іноді навіть «розрулювати» складні ситуації. Наш колега допомагає клієнтам розібратися в тонкощах і різновиді запасних частин, він знає все і трохи більше про ці важливі складові сільськогосподарської техніки, а тому завжди може підібрати саме те, що потрібно клієнту в даний момент.

Щоденно він веде контроль за якістю і кількістю запасних частин на складі, тому несе величезну матеріальну відповідальність. Вміє приймати рішення в конкретних і часто змінних ситуаціях в умовах функціонування організації у сучасному й щоразу глобальнішому ринковому просторі.

Яким бачать його колеги?

Про Едуарда всі, як один кажуть, що він є спокійною, рішучою людиною, при цьому завжди досягає високих результатів, надихаючи колег власним прикладом. Висока продуктивність в поєднанні з відповідальним підходом до завдань – ось формула успіху нашого колеги.

Чудова людина – чудова у всіх своїх проявах! Едуард гарний спеціаліст своєї справи, люблячий чоловік і батько своїх діток. У вільний від роботи час розширити кругозір і самореалізуватися допомагая улублене хобі – рибальство.

Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА» вдячна Едуарду за сумлінну багаторічну працю! Ми щиро бажаємо нашому колезі нових професійних звершень та нових перемог!

Паровенко Едуард

Менеджер із продажу запасних частин до сільськогосподарської техніки

Кацавал Володимир

Начальник сервісної служби Уманська РД

«Працювати з молодими, завзятими, цілеспрямованими – то задоволення і подвійна продуктивність!»

Сьогодні рубрика «Історії успіху» присвячена молодому оптимісту, спеціалісту, який заряджає на роботу колег своїм натхненням, позитивним настроєм і знаннями.
Знайомтесь - Кацавал Володимир «мозковий центр» Уманської сервісної служби.

Чим займається в компанії?

Володимир долучився до команди Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» в січні 2018 року і за короткий час очолив сервісну службу Уманської регіональної дирекції.

Наш колега має достатньо великий досвід по роботі із сільськогосподарською технікою, адже сам починав свій шлях в Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» із звичайного сервісного інженера. Будучи вже на посаді начальника та використовуючи здобуті знання та навички інженера, Володимира нерідко називають «мозком» сервісної служби, адже він вдало організовує ефективну роботу сервісної служби.

Завдяки йому, команда сервісних інженерів успішно та своєчасно виконує обслуговування, ремонт та технічну підтримку, щоб задовольнити потреби кожного нашого клієнта. Володимир забезпечує постійне підвищення кваліфікації команди інженерів для покращення якості роботи, здійснює запуск техніки, веде переговори з клієнтами та уміло розподіляє обов'язки.

Яким бачать його колеги?

З моменту відкриття сервісного центру в м. Умані, Володимир вправно взяв керування сервісної служби в свої руки.Якістьташвидкість– основні пріоритетні принципи роботи під його пильним наглядом.

Завжди цілеспрямований, максимально сконцентрований та з фокусом на результаті – ось яким бачать свого керівника колеги.

Володимир, як ніхто інший, знає роботу сервісного інженера, розуміє, які труднощі можуть виникнути у процесі виконання . Саме тому він з особливою увагою відноситься до кожної окремої ситуації та до кожного колеги, щоб якнайкраще допомогти виконати поставлену задачу. Колеги з посмішкою відгукуються про свого Керівника, він – їх приклад для наслідування. Володимир на власному досвіді показує, що сумлінна праця допомагає досягти високих результатів!

А ось з якою ніжністю Володимир розповідає про роботу в Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА»: «Сподіваюсь, це місце стане для наших клієнтів таким же особливим, як і для мене. Місцем, куди хочеться повертатись знову».

Саме тут наш колега не просто отримав улюблену роботу, тут він знайшов справжніх друзів серед колег.

Команда Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» щиро пишається таким колегою та бажає Володимиру більше позитивних моментів, процвітання, міцного здоров'я та щасливої долі!

Зворотний зв'язок

Ім'я
Телефон
E-mail
Сервісний центр
Оберіть сервісний центр
Ваш коментар
up