Запасні частини для сільськогосподарської техніки від офіційного дилера John Deere, Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА»

Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА» - провідна компанія на ринку України, що спеціалізується на постачанні сільськогосподарської техніки та оригінальних запасних частин. Ми працюємо з 2012 року, надаючи високу якість та конкурентні ціни, що робить нас надійним партнером для аграріїв.

  • Ми є офіційним дилером світових брендів John Deere, Geringhoff, Hagie, Kramer, Mazotti, Monosem, Vaderstad, Mitas, Trelleborg, пропонуємо широкий асортимент запасних частин для різної сільськогосподарської техніки, включаючи зернозбиральні та силосозбиральні комбайни, трактори, жниварки, плуги, культиватори, сівалки та прес-підбирачі.

  • Широкий асортимент запасних частин. В нашому асортименті представлені оригінальні запчастини,  відновлені деталі та компоненти, альтернативні запасні частини  таких брендів, як John Deere, Geringhoff, Hagie, Kramer, Mazotti, Monosem, Vaderstad.

  • Індивідуальний підхід та професійна допомога. Ми цінуємо ваш час і прагнемо досягти бажаного результату в оптимальні строки. Наші фахівці завжди готові допомогти вам знайти необхідні деталі, навіть якщо ви не знаєте каталожний номер.

  • Швидка доставка з Європи та США. Завдяки налагодженій системі постачання, ми забезпечуємо швидку доставку запасних частин з Європи та США. Якщо необхідні запчастини відсутні на складі, ми організуємо їх швидке постачання.

  • Каталог запчастин John Deere. У нашому каталозі ви знайдете великий вибір запчастин для сільськогосподарської техніки, вузлів та бандлів. Ми маємо на складі фільтри, ремені, підшипники, шестерні, зірочки, деталі паливної системи, навісного обладнання та ходової частини тощо.

  • Представництва в Україні. Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА» має представництва в Житомирі, Вінниці, Черкасах та Умані. Ви завжди можете звернутися до наших регіональних офісів для отримання консультації.

Ми завжди відкриті до партнерської співпраці!


Ознайомтеся з нашим портфоліо запасних частин

Навіщо мені потрібні оригінальні запасні частини?
Оригінальні запасні частини й фірмові вироби John Deere виготовляються спеціально для John Deere, а тому відповідають суворим вимогам якості, технічним характеристикам і проходять випробування на довговічність.

Наскільки досконалими є відновлені деталі?
Процес відновлення дозволяє замінити несправні чи зношені деталі оригінальними деталями, які проходять перевірку й випробування на відповідність початковим технічним характеристикам.

А можна використовувати альтернативні запасні частини?
Альтернативні запасні частини вільно продаються на ринку запасних частин й підходять для більш старих машин John Deere. Вони переробляються під технічні характеристики іншого рівня й можуть встановлюватись на машинах John Deere.

Зворотний зв'язок

Ім'я
Телефон
E-mail
Сервісний центр
Оберіть сервісний центр
Ваш коментар
up