Корпоративні цінності

Наше життя – наші цінності!

Наразі 5 наших корпоративних цінностей є такими:

 • Ми Будуємо Довготермінові Стосунки з Клієнтами

 • Ми Виконуємо те, що Говоримо

 • Ми Створюємо Можливості

 • Ми Єдина Команда

 • Ми Працюємо на Успіх!

«МИ БУДУЄМО ДОВГОТЕРМІНОВІ СТОСУНКИ З КЛІЄНТАМИ» – ми дбаємо, аби наші клієнти залишались з нами «на все життя». Саме тримаючи курс на довготермінові стосунки, ми завжди прагнемо бути надійними партнерами з клієнтами, надавати всебічну підтримку, та розвивати бізнес наших клієнтів, надаючи якісний продукт, якісний сервіс і якісну комунікацію. І така співпраця виходить за рамки просто продажу техніки, ми прагнемо всебічно розвивати стосунки і бути поруч в потрібний час.

«МИ ВИКОНУЄМО ТЕ, ЩО ГОВОРИМО» –  завжди виконувати те, про що домовлялись, та не давати пустих і оманливих обіцянок – через цю призму співробітники Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» взаємодіють як із колегами, так і з клієнтами та партнерами. Люди, які працюють в нашій компанії, дотримуються зобов'язань і захоплені робити свою справу чесно та з відповідальністю.

«МИ СТВОРЮЄМО МОЖЛИВОСТІ» – розвиваючи власний бізнес, ми розуміємо, що ідемо до мети саме разом з нашими клієнтами, партнерами, постачальниками і командою співробітників компанії. І однією з основних задач ми вбачаємо саме в тому, щоб створювати найсприятливіші можливості розвитку та підвищення рівня прибутковості кожного. Щодня ми шукаємо шляхи постійного вдосконалення від відносин із клієнтами до способу ведення бізнесу, і саме це дає нові можливості для збільшення ефективності для кожного учасника на всіх рівнях співпраці.

«МИ – ЄДИНА КОМАНДА» – ми впевнені, що наші люди – це скарб, а успіх компанії не можливий без згуртованої роботи усієї команди. Всі наші працівники є незамінними частинами унікальної системи Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА», де кожен відповідальний за результат на своїй ланці, при цьому завжди готовий допомогти колезі. Ми цінуємо своїх співробітників і робимо все можливе, щоб заохотити командну роботу, яка в свою чергу необхідна для надання нашим клієнтам найкращого сервісу.

«МИ ПРАЦЮЄМО НА УСПІХ» – ми добре розуміємо, що наш успіх насправді – це успіх десятків та сотень наших клієнтів, які покладаються на якість і продуктивність придбаної у нас техніки, запасних частин і послуг технічного сервісу. Тому ми не маємо права не те, що на помилку, а навіть на думку про її можливість. І саме тому ми знаємо: щоб перемогти, потрібно щодня з захопленням робити все можливе, щоб досягти успіху.

Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА», на чолі з керівником Ковалінським Володимиром, протягом років вибудовує підґрунтя для гармонійної роботи компанії зсередини та ззовні, саме тому ми підтримуємо і дотримуємось основних корпоративних цінностей, які започаткував засновник компанії RDO Equipment Co. (яка є материнською компанією Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА») – Рон Д. Оффутт.,: це та культура, якою живемо, керуємось і якої дотримуємось щоденно і з року в рік.

Ми Будуємо Довготермінові Стосунки з Клієнтами!

Друзі, чи замислювалися ви по те, на чому базуються принципи ведення бізнесу компаній? Так, це корпоративні цінності!

Ми, Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА», протягом 8 років вибудовували ідеальне підґрунтя для гармонійної роботи компанії зсередини та ззовні і сформували основні корпоративні цінності: це та культура, якою живемо, керуємось і якої дотримуємось.

«Ми Будуємо Довготермінові Стосунки з Клієнтами» –  так звучить постулат, на якому базується робота всієї команди Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА». Саме тримаючи курс на довготермінові стосунки з клієнтами, ми завжди працюємо на совість і робимо трішечки більше, ніж від нас очікують. Ми прагнемо бути надійними партнерами з клієнтами, надавати всебічну підтримку, та розвивати бізнес наших клієнтів, надаючи якісний продукт, якісний сервіс і якісну комунікацію.

На сьогодні ми надаємо клієнтам послуги із фінансування як від Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА», так і від банків-партнерів, проводимо демонстрації техніки в полі, навчальні семінари, на наших складах розміщена вживана техніка і діє програма trade-in (це зручно для багатьох клієнтів), а також підтримуємо клієнтів і надаємо підмінну техніку у випадку не вирішення проблеми (несправності) протягом 48 годин.

Нам радісно від того, що всі клієнти, які розпочали співпрацю з Компанією ТОВ «РДО УКРАЇНА» ще у 2012 році, продовжують міцні партнерські стосунки з нами і сьогодні.

Ми щиро пишаємось нашими клієнтами і робимо все можливе, щоб наша співпраця приносила найкращі плоди та розвивала бізнес наших клієнтів!

Щиро дякуємо, що обрали Компанію ТОВ «РДО УКРАЇНА» у якості партнера!

Ми Виконуємо те, що Говоримо!

Друзі, а ми продовжуємо ділитися з Вами  принципами  ведення бізнесу Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА», які базуються на корпоративних цінностях.

«Ми Виконуємо те, що Говоримо» –  саме це ствердження є своєрідним фундаментом, на який цеглина за цеглиною лягають принципи роботи компанїї зсередини та ззовні. Завжди виконувати те, про що домовлялись, та не давати пустих і оманливих обіцянок – саме через цю призму співробітники Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» дивляться на взаємовідносини як із колегами, так і з клієнтами та партнерами.

Ми керуємось даним постулатом, обираючи постачальників сільськогосподарської техніки. І саме тому ми співпрацюємо з найнадійнішими брендами, які задовольняють різноманітні очікування наших клієнтів.

Пропонуючи клієнтам широкий спектр послуг, Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА» передусім ставить чесність і виконання домовленостей, а тому ми підходимо з максимальною відповідальністю до будь-якої задачі з переліку наших послуг:

 • Продаж нової і вживаної техніки

 • Налагодження систем точного землеробства

 • Продаж оригінальних запасних частин

 • Якісне і своєчасне гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування с/г техніки John Deere, Vaderstad, Lindsay, Kramer та ін.

 • Фінансова підтримка від банків партнерів

 • Навчання операторів кожного господарства, що придбали сільськогосподарську техніку у Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА».

Ми щиро вдячні кожному клієнту за довіру! Будьте впевнені, нам разом по дорозі! Адже наше бачення – зробити наших клієнтів найуспішнішими фермерами України та конкурентоспроможними у світі. І саме для цього ми Виконуємо те, що Говоримо.

З повагою до кожного з вас, Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА».

Ми Створюємо Можливості!

Друзі, продовжуємо тему основних принципів ведення бізнесу Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА».

«Ми Створюємо Можливості» – один із базисів корпоративних цінностей нашої компанії, що стосується питань розвитку зовнішніх і внутрішніх взаємовідносин.

Розвиваючи власний бізнес, ми розуміємо, що ідемо до мети саме разом з нашими клієнтами, партнерами, постачальниками і командою співробітників компанії. І однією з основних задач ми вбачаємо саме в тому, щоб створювати найсприятливіші можливості розвитку та підвищення рівня прибутковості кожного.

Ми Створюємо Можливості для наших клієнтів, адже поставляємо на український аграрний ринок найефективніші рішення для розвитку прибуткового бізнесу у сільському господарстві.

Так ми популяризуємо сучасні технології – системи точного землеробства, що максимально полегшують взаємодію наших клієнтів з технікою та підвищують результативність її використання в Агро господарствах. Ми працюємо тільки з найкращими брендами сучасної техніки, щоб ви, наші клієнти, були впевнені в надійності  Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА», завжди отримували техніку найвищої якості та максимальну підтримку. Неабияку увагу ми приділяємо своєчасному гарантійному і післягарантійному сервісному обслуговуванню сільськогосподарської техніки, підстраховуємо клієнтів можливістю отримання підмінної техніки, надаємо гнучкі умови фінансування, проводимо навчання операторів клієнта.

Все це створює сприятливі можливості для розвитку бізнесу клієнтів, та дає змогу вибудовувати довготривалі партнерські стосунки з ними.

Ми Створюємо Можливості для наших партнерів та постачальників. Адже ми завжди відкриті для впровадження інноваційних пропозицій для аграрного ринку України. Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА»  бере активну участь у галузевих заходах та слідкує за передовими технологіями, аби разом із постачальниками надавати клієнтам найнеобхідніші продукти та послуги у сільському господарстві.

До того ж ведення бізнесу нашою компанію є максимально прозорим та зручним для співпраці з партнерами та постачальниками, і саме в цьому ми вбачаємо створення сприятливих можливостей для ефективної взаємовигідної співпраці з ними.

Ми Створюємо Можливості для команди наших співробітників, адже кожен член дружньої команди Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» отримує змогу розвиватись, вдосконалюватись та досягати мети і кар'єрного росту. Саме тому показник плинності кадрів в компанії стабільно демонструє низький рівень, що впевнено підтверджує декларований нами принцип – ми створюємо можливості для наших працівників.

Отже, крокуємо разом до мети, працюємо на результат і створюємо можливості для розвитку кожного!

З повагою, Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА»

Ми – Єдина Команда!

Друзі, в наступній публікації про корпоративній цінності Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» «Ми – Єдина Команда» ми поділимось, яку роль відіграє Команда!

Ми впевнені, що успіх компанії не можливий без згуртованої роботи усієї команди. Адже кожний наш працівник є частиною унікальної системи Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА».

Робота в компанії побудована за принципом ланцюга, де кожен працівник відповідальний за результат на своїй ланці, при цьому завжди готовий допомогти колезі, а не лишитися осторонь. Ми завжди органічно доповнюємо один одного, допомагаємо та підтримуємо.

Наші працівники прагнуть до підвищення професійної підготовки, що безумовно підвищує їх кваліфікаційний рівень.

Неабияку увагу ми приділяємо командній мотивації, адже це позитивно сприяє на згуртованості команди.

Саме високопрофесійна та згуртована команда дозволяє компанії реалізовувати ключову перевагу – бути гнучкою та оперативно реагувати на зміни ринку. І нам це чудово вдається, адже МИ – ЄДИНА КОМАНДА!

Ми Працюємо на Успіх!

Друзі, ми знайомимо вас з основними принципами ведення бізнесу Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА». Усі цінності взаємопов'язані і доповнюють одна одну. Наступна цінності компанії – це Успіх кожного із вас,  яка звучить так: «Ми Працюємо на Успіх». Ми добре розуміємо, що наш успіх насправді належить не тільки нам. Наш успіх – це успіх десятків та сотень наших клієнтів, які покладаються на якість і продуктивність придбаної у нас техніки, запасних частин і послуг технічного сервісу. Тому ми не маємо права не те, що на помилку, а навіть на думку про її можливість.

Позитивне мислення, підкріплене доступними, простими і професійними діями, – ось наша формула успіху! Вона ще ніколи нас не підводила. Ми впевнені, що не підведе і в майбутньому. Тому що у цій формулі немає жодної змінної – тільки константи. Постійне вдосконалення робочих процесів і схем, постійне підвищення рівня професіоналізму кожного окремого спеціаліста, постійна жага знань, постійні виклики, постійне змагання з самими собою учорашніми…

Ми асоціюємо успіх Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» у вигляді міцного і високого дерева. Ми щодня поливаємо його, ніби водою з чистої річки, своєю самовідданою працею. Ми  живимо землю навколо його коренів щоденним пошуком шляхів вдосконалення робочих процесів. Ми оберігаємо його від паразитів – безвідповідальності та зупинках на досягнутому. І саме тому успіх – це головний вектор усіх наших зусиль, рушійна сила, яка обертає шестерні та підтримує тиск потужної бізнес-машини – Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА».

І саме тому ефективна робота згуртованої Команди, максимально точні бізнес-процеси, гнучкі умови співпраці, пропозиції по найкращій сільськогосподарській техніці з урахуванням світових технологій та ноу-хау, якісне своєчасне гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування сільськогосподарської  техніки, навчання операторів і побудова партнерських відносин з кожним клієнтом – все це має один орієнтир – УСПІХ КОЖНОГО.

З цього виходить бачення, яке ми декларуємо: зробити наших клієнтів найуспішнішими фермерами України та конкурентоспроможними у світі. І ми щодня докладаємо максимум зусиль, аби все це було реальністю.

Отже, бажаємо успіху всім вам, друзі! Бо ваш успіх – наш усіх!

З найкращими побажаннями, Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА»

Зворотний зв'язок

Ім'я
Телефон
E-mail
Сервісний центр
Оберіть сервісний центр
Ваш коментар
up