Італійська компанія MAZZOTTI виробляє самохідні обприскувачі з 1987 року. Через кілька років з моменту виробництва власної техніки компанія стала лідером в Італії з ринковою часткою в 85% і вийшла на світовий рівень. В даний момент мережа продажів компанії охоплює Західну і Східну Європу, Африку, весь американський континент, Азію, Океанію і Близький Схід.

Всі моделі обприскувачів MAZZOTTI конструюються і виробляються в м. Равенне (Італія) на власному заводі компанії. Матеріали для виробництва техніки закуповуються виключно у зарекомендували свою репутацію світових компаній, і сама техніка проходить обов'язкове тестування в реальних умовах технічними фахівцями MAZZOTTI перед відправкою покупцю, що гарантує її бездоганну і стабільну експлуатацію у клієнта.

Модельний ряд техніки MAZZOTTI великий і ідеально підходить для всіх видів культур, починаючи від картоплі і закінчуючи соняшником і кукурудзою. Сучасні технології, які використовуються при конструюванні обприскувачів MAZZOTTI, дозволяють домогтися ефективних результатів в найкоротші терміни, що вкрай важливо для сільгоспвиробників, що займаються рослинництвом і багато в чому залежать від погодних умов.

Зворотний зв'язок

Ім'я
Телефон
E-mail
Сервісний центр
Оберіть сервісний центр
Ваш коментар
up