Ефективне зрошення by Lindsay!

Клієнтоорієнтовані інновації. Рішення для реального світу.

Компанія Lindsay виросла в потужного новатора світового класу в ряді сегментів:  допомагає фермерам годувати населення планети і економити цінні природні ресурси, допомагає державним органам підтримувати свободу і безпеку пересування людей, і допомагає бізнесу процвітати завдяки більш досконалим промисловим рішенням, заснованим на інтернет- технологіях. Кожний  виріб і кожна послуга - це внесок в потенціал всієї нашої планети.
Поряд з великими можливостями, глобальне зростання пов'язаний і з новими, унікальними викликами. Компанія Lindsay розширює потенціал нашої планети своїми інноваціями, пропонуючи високотехнологічні рішення в області зрошення, інфраструктури і промислових технологій, від яких виграємо всі ми, оскільки вони спрямовані, перш за все, на безпечний і екологічно стійке зростання. Для нас кожен день - це шанс перетворити проблеми в дійсно значні повноваження.
 Влітку 2020 року Компанія ТОВ "РДО УКРАЇНА" стала офіційним дилером компанії Lindsay в Україні, щоб запропонувати аграріям світові передові рішення.
Використання новітніх технологій зрошення ґрунту  позитивно впливає на ріст рослин і коренів, відповідно до зростання Ваших врожаїв.

Управляйте своїм врожаєм разом з Lindsay:

Зворотний зв'язок

Ім'я
Телефон
E-mail
Сервісний центр
Оберіть сервісний центр
Ваш коментар
up