Про материнську компанію

Агенція з продажу техніки John Deere в м. Касселтон, штат Північна Дакота.

Історія компанії, RDO Equipment Co., корениться в непохитній прихильності людям, які працюють з нами, які, в свою чергу, щиро зосереджені на наданні своїм клієнтам кращих рішень, що сприяють розвитку їх бізнесу.

Фермер в третьому поколінні, що вирощує картоплю, Рон Оффутт, працював в полі поруч з батьком протягом всіх своїх років навчання в школі і коледжі та після закінчення його аж до 1968 року, коли у нього з'явилася можливість розширити сімейне підприємство в результаті покупки агенції з продажу техніки John Deere в м. Касселтон, штат Північна Дакота. Оффутт використовував свої власні активи, продавши 160 акрів сільськогосподарських угідь і склад картоплі, а також взявши кредит у своєї бабусі.

Рон Д. Оффутт

Незабаром, після покупки, Рон Оффутт привніс в агенцію справжній діловий стиль, що, поряд з його баченням справжніх потреб клієнтів для їх процвітання, послужило його швидкому успіху. Агенція Оффутт стало користуватися довірою у місцевих клієнтів, як надійний промисловий центр і місце, де їм нададуть індивідуальний підхід і повагу – це ті характеристики, що міцно вкорінені в роботі компанії аж до сьогоднішнього дня. Зі знаннями отриманими в результаті придбання дилерського центру, компанія RDO Equipment Co. стала постачальником сучасної техніки та послуг з її обслуговування для сільського господарства і будівельної промисловості.

RDO Equipment Co. залишається сімейним підприємством, управління яким здійснює наступне покоління спадкоємців. Донька Рона, Крісті Оффутт, є керуючим директором компанії і його генеральним директором, починаючи з 2001 року. Вона приєдналася до організації в 1997 році в якості юрисконсульта і займала велику кількість посад, включаючи посаду віце-президента компанії зі стратегічного планування та посаду старшого віце-президента сільського господарства по Середньому Заходу США. Крісті працює в офісі м. Фарго, штат Північна Дакота, але проводить більшу частину свого часу в області, в регіональних центрах компанії, розкиданих по дев'яти штатах. Син Рона, Раян Оффутт, займає посаду виконавчого віце-президента, відповідального за міжнародні операції компанії в Україні та Австралії. Він вступив в організацію в 2003 році в якості директора з персоналу і зв'язків, а в 2006 році він отримав посаду віце-президента компанії з міжнародних зв'язків.

На сьогоднішній день компанія володіє і управляє більш ніж 75-ма дилерськими центрами в десяти штатах, продаючи такі якісні бренди, як John Deere, Vermeer і Topcon; в цих центрах працюють понад 1 850 осіб, діяльність яких зосереджена на таких галузях, як сільське господарство, будівництво, охорона навколишнього середовища, охорона дерев, підземні роботи, механізоване управління. Крім того, в даний час компанія працює з декількома іноземними фірмами-партнерами, включаючи багато з них, розташовані в Україні та Австралії.

 

Далі історія продовжується на території України...

Зворотний зв'язок

Ім'я
Телефон
E-mail
Сервісний центр
Оберіть сервісний центр
Ваш коментар
up