Співпраця з John Deere

Друзі, із дня і в день  ми розповідаємо про новинки і різноманітні моделі техніки John Deere, для того, щоб Ви мали саму перевірену і офіційну інформацію!

Адже Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА» є офіційним дилером компанії John Deere в Україні, що забезпечує українських аграріїв високопродуктивними машинами та новітніми технологіями точного землеробства.

Дізнаємось, а що ж про співпрацю з Компанією ТОВ «РДО УКРАЇНА» думає сам постачальник.

Мустафаєв Олександр, Територіальний менеджер – Україна, Молдова та Вірменія, в компанії John Deere Ukraine. Надалі – пряма мова:

«Наша співпраця з Компанією ТОВ «РДО УКРАЇНА» в Україні почалась ще з весни 2012 року, але з материнською компанією RDO Equipment Co. John Deere успішно співпрацює вже не один десяток років.

На мою думку, в Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» працюють Фахівці з великої літери, які мають досвід і нададуть пораду не тільки по техніці, а підійдуть комплексно для пропозиції всебічного рішення будь-якої фермерської задачі.

John Deere має свої представництва вже в 160 країнах світу, тому компанія дуже відповідально ставиться до вибору партнерів для співпраці. Як вже згадувалось вище, протягом десятиліть ми пліч-о-пліч працюємо задля задоволення потреб українських та американських аграріїв, тому наші компанії вже давно комфортно співпрацюють одна з одною, пропонуючи аграріям найкращі аграрні та цифрові рішення для збільшення аграрного виробництва і підвищення ефективності у сільському господарстві.

Зважаючи на це, ми сподіваємось і віримо в те, що наша співпраця зміцнюватиметься і надалі, а також в те, що міцні партнерські стосунки з нашими клієнтами будуть з роками тільки дужчати, адже вони довіряють нашій техніці свої поля та врожаї.

Ми, як і команда Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА», маємо спільний погляд у майбутнє, тож плануємо і далі рухатись до мети разом. До речі, технології компанії John Deere і є майбутнє.

Хочу побажати команді  Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» просто залишатись такою, якою вона є зараз: плеядою професіоналів з неминучим бажанням зробити щось краще!»

Мустафаєв Олександр

Територіальний менеджер – Україна, Молдова
та Вірменія, в компанії John Deere Ukraine.

Співпраця з Lindsay

Володимир Ковальський

Територіальний менеджер - Україна,
Молдова, Центральна Азія компанії LINDSAY

Друзі, а ми нагадуємо, що Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА» є офіційним партнером компанії LINDSAY в Україні, що пропонує українським аграріям новітні технології для зрошення та управління водними ресурсами.

Цікаво дізнатись, що про таку співпрацю каже сам постачальник?

Володимир Ковальський, Територіальний менеджер - Україна, Молдова, Центральна Азія компанії LINDSAY:

«Наша співпраця розпочата влітку 2020 року. Разом із Компанією ТОВ «РДО УКРАЇНА» ми пропонуємо українським аграріям максимально ефективні рішення для зрошення та управління водними ресурсами. Починаючи з міцності та довговічності зрошувальних систем Zimmatic, закінчуючи інтелектуальними та передовими технологіями в зрошенні FieldNET.

Ми дуже прискіпливо ставимося до вибору партнерів, тому обрали Компанію ТОВ «РДО УКРАЇНА» за надійність компанії та орієнтованість на потреби клієнтів та професійність команди. Нашим командам зручно працювати разом задля досягнення загальної мети. Сподіваємось, що приємний старт співпраці призведе до плідної і тривалої сумісної роботи і надалі для забезпечення потреб українських аграріїв, що принесе щедрі врожаї в кожне господарство».

Команда Компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» щиро вдячна за відгук про співпрацю представнику компанії LINDSAY Володимиру Ковальському.

Зворотний зв'язок

Ім'я
Телефон
E-mail
Сервісний центр
Оберіть сервісний центр
Ваш коментар
up