Сервісна служба

Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА», із першого дня заснування, будує співпрацю із аграріями як сукупність ефективних комплексних рішень. Ми не просто продаємо машини – ми турбуємося про них впродовж усього періоду експлуатації. Ми слідкуємо за їх станом і вчасно пропонуємо необхідні послуги щодо догляду за ними.

Нашою перевагою став величезний – понад півстолітній досвід материнської компанії RDO Equipment Co. на ринку США, Європи та інших країн світу. Сервіс повинен бути не просто оперативним та якісним – клієнт взагалі не повинен почувати дискомфорту під час виникнення тих чи інших технічних питань. Наші фахівці вчасно прибудуть у будь-яке господарство, яке потребуватиме сервісної підтримки.

Ми створили в Україні і продовжуємо розвивати потужну сервісну базу, яка включає сучасні великі філії в тих регіонах,  де ми представляємо техніку John Deere – в Черкасах, Вінниці, Житомирі та Умані.

Ми знаємо, що Ви не можете дозволити собі, щоб така надійна ефективна техніка, яку поставляємо, простоювала чи працювала не на повну силу. Тому ми організували наш сервіс таким чином, щоб Ви мали постійний професійний супровід з боку висококваліфікованих фахівців та вчасне сервісне обслуговування!

Ми зобов'язані забезпечити якість послуг, щоб задовольнити або перевищити очікування наших клієнтів.

Наша філософія полягає в тому, що «Клієнт – це дзеркало нашої роботи».

Зворотний зв'язок

Ім'я
Телефон
E-mail
Сервісний центр
Оберіть сервісний центр
Ваш коментар
up