Укргазбанк – системно важливий універсальний банк України, 94,9409% акцій якого належать державі. Він має стратегічне значення для економіки країни, стабільно обслуговуючи всі клієнтські сегменти: фізичних осіб, ФОПів, малий та середній бізнес, великі корпорації. Укргазбанк входить до п'ятірки найбільших банків України за обсягом активів.

З 2016 року Укргазбанк успішно розвиває напрям “зеленого” банкінгу, залишаючись лідером серед банків України за цим напрямом. Кожен еко-проєкт, запущений за допомогою фінансування від Укргазбанку, робить вагомий вклад у забезпечення кліматичної стабільності планети та енергетичної незалежності України. Так, завдяки реалізації профінансованих банком еко-проєктів викиди парникових газів щорічно скорочуються на 1,6 млн тонн. З початку реалізації “зеленого” банкінгу портфель сталих проєктів банку перевищив 45 млрд грн.

Укргазбанк – провідний банк торговельного фінансування. Його лідерство підтверджено міжнародними партнерами. Навесні 2023 року банк отримав 2 нагороди від ЄБРР у номінаціях «Most Active Issuing Bank Award» («Найактивніший банк-емітент в Україні») за програмою підтримки торгівлі ЄБРР (TFP) та Deal of the year — Green trade (Угода року). Також Укргазбанк отримав 2 нагороди від найавторитетнішого у торговельному фінансуванні видання Global Trade Review: «Найкращий банк з торговельного фінансування Східної Європи» за результатами 2022 року та «Найкраща імпортна угода у 2022 році».

Більше інформації на сайті банку

Зворотний зв'язок

Ім'я
Телефон
E-mail
Сервісний центр
Оберіть сервісний центр
Ваш коментар
up