Креді Агріколь Банк — найстарший іноземний банк в Україні, який працює на ринку з 1993 року і надає весь спектр банківських послуг, є стратегічним партнером для агробізнесу та одним із лідерів ринку автокредитування. Банк входить до міжнародної групи Креді Агріколь (Франція), лідера в банківському страхуванні та управлінні активами на ринку Європи, головного партнера французької економіки.

Креді Агріколь у ТОП-5 найнадійніших та найкомфортніших банків України, визнаний найкращим корпоративним та ощадним банком за версією Фінансового клубу у 2021 році. Надійність та ділову репутацію банку підтверджують також понад 296 000 активних приватних клієнтів та представників мікробізнесу, понад 9700 представників корпоративного та малого і середнього бізнесу. За даними НБУ Креді Агріколь входить в ТОП-10 банків за розміром активів.

Понад десять років Креді Агріколь є стратегічним партнером для агробізнесу. В корпоративному портфелі банку частка агросектора становить 50%, а земельний банк всіх клієнтів складає близько 10% загального земельного банку України.

Креді Агріколь на 100% цифровий та на 100% сповнений людського спілкування. Банк розвиває дистанційні канали обслуговування, як то мобільний додаток СА+ та водночас модернізує свою мережу відділень.

Фінансовий лізинг Креді Агріколь – це альтернативний та зручний спосіб фінансування. CREDIT AGRICOLE купує предмет лізингу за Вашим запитом та на Ваш вибір. А Ви в свою чергу оплачуєте лізингові платежі згідно договору фінансового лізингу.

Більше інформації на сайті банку

Зворотний зв'язок

Ім'я
Телефон
E-mail
Сервісний центр
Оберіть сервісний центр
Ваш коментар
up