Сівалки точного висіву Tempo L 12-18

Артикул: Tempo L 12-18
.

Сільськогосподарська техніка Väderstad розроблена спеціально для того, щоб створити найоптимальніші умови для проростання та розвитку вирощуваних культур на Вашому полі. Будь-то культивація, підготовка насіннєвого ложа чи проведення сівби насіння ми прагнемо забезпечити максимальний потенціал сільськогосподарських культур та високу врожайність. Сівалка Tempo виробництва компанії  Väderstad  – це високошвидкісна сівалка нового покоління, яка вирізняється точністю і працює вдвічі швидше, ніж традиційні сівалки. Tempo відмінно працює за будь-яких умов  - після традиційної чи мінімальної технології обробітку ґрунту. Результатом є поява рівномірних та дружніх сходів, що забезпечує якнайкращий старт для росту рослин. Tempo L – це напівпричіпна високошвидкісна сівалка з великою продуктивністю, доступні 12 або 18 рядні моделі. Продуктивність однієї Tempo L можна порівняти з продуктивністю двох аналогічних сівалок іншого виробника. Tempo L встановлює новий стандарт високопродуктивної сівби.

 

Сівалку Tempo L оснащено бункером для добрив об’ємом 5000 літрів,  який укомплектовано висівними пристроями Fenix III. Продуктивність таких висівних пристроїв досягає до 350 кг добрив на гектар під час руху зі швидкістю 15 км/год. В залежності від зміни родючості ґрунту на полі за допомогою висівних пристроїв можна регулювати норму внесення добрив. Сівалка  Tempo L має функцію гідравлічного тиску на крила, яка полягає у передаванні ваги від центру на  крайні секцій сівалки.  Результат – більша здатність реагувати на нерівності рельєфу поля, забезпечуючи рівномірну появу сходів. Серце сівалки Tempo – унікальний висівний пристрій Gilstring Seed Meter, що забезпечує відмінну точність на дуже високій швидкості. Секрет полягає в тому, що Tempo повністю контролює переміщення насіння – від висівного пристрою до сім’яложа. Завдяки цьому вібрації чи схили не впливають на точність висіву насіння. Кожна складова сівалки Tempo сконструйована для сівби на високій швидкості, із мінімальними потребами в обслуговуванні. Жодне з’єднання у висівній секції не потребує технічного обслуговування, а міцна конструкція паралелограмного навісного пристрою дозволяє переносити вагу на висівну секцію. Кожна складова (рама, висівна секція, вентилятор, гідравлічна система) – має міцну конструкцію, що робить сівалку довговічною, багатофункціональною і зручною в обслуговуванні відповідно до потреб вашого господарства.

 

PowerShoot: швидкість – козир сівалок темпо. У традиційних сівалках насіння вільно падає від висівного пристрою по сім’япроводу вниз у ґрунт.  Уразі збільшення швидкості руху зростає вібрація, зерно в сім’япроводі підстрибує і точність розподілу насіння в рядку значно погіршується.  Завдяки  своєму висівному пристрою, який працює під дією надлишкового тиску повітря сівалка Tempo і вирізняється серед інших. Така технологія точного пострілу PowerShoot, яка використовує дію надлишкового тиску повітря, повністю контролює рух насіння  від висівного пристрою до його потрапляння в ґрунт, дія сили тяжіння втрачає значення і швидкість руху не впливає на точність розподілу насіння в рядку. Швидкість сівби піднімається на якісно новий рівень, крім того, вирішується проблема наявності в посівах пропусків і двійників. Пропуски в рядках можуть спровокувати недобір врожаю. Проте, наявність двійників також не бажана. Рослини, які ростуть надто близько одна до одної, конкурують між собою в боротьбі за сонячне світло і поживні речовини. Результатом такої конкуренції є нерівномірне дозрівання і зменшення врожайності культури. Пропуски можуть виникати через вплив зовнішні чинників, а причиною наявності двійників завжди є неякісна робота сівалки. Тому сівалка Tempo максимально забезпечує однакові умови для всіх рослин. Висівний пристрій оснащений індивідуальним електроприводом, що дає можливість відключати висівні секції по одній, тим самим заощаджуючи насіння і внесення добрив на полях нерівної конфігурації.  Завдяки індивідуальним електроприводам кожен окремий висівний пристрій можна контролювати в процесі сівби.  Прямий привод електромотора дозволяє уникати таких проблем, властивих сівалкам із механічним

 

Ідеальна для будь-яких культур. Невеликий комплект для висіву дрібонасіннєвих культур, який складається з притискного колеса та загортаючого колеса з можливістю регулювання робочого кута, забезпечують чудові результати роботи під час сівби таких культур як ріпак та цукровий буряк. За рахунок використання такого комплекту збільшується врожайність та розширюється можливість використання сівалки точного висіву. Tempo здатна висівати різні культури: кукурудзу, цукрові буряки, сою, ріпак, бавовник, сорго та багато інших. Завдяки можливості легко змінювати ширину міжряддя, сівалку Tempo можна застосовувати  для сівби різних видів культур . Результат – збільшення ефективності та мінімізація витрат на експлуатацію машини у перерахунку на гектар. Заміна дисків здійснюється за кілька секунд без застосування будь-яких  додаткових інструментів.

 

Повний контроль під кінчиками Ваших пальців . Найсучасніша система управління Väderstad E-Control на базі iPad встановлює бездротовий зв’язок із машиною Väderstad, надаючи повний доступ до її функцій і даних. Вам буде зручно здійснювати налаштування і калібрування, а також моніторинг і управління в режимі реального часу. Найсучасніший інтерфейс E-Control дозволяє підняти виконання сільськогосподарських робіт на новий рівень. Наприклад, одне натискання кнопки дає вам можливість відрегулювати робочу глибину, змінити норму висіву чи слідкувати за точністю сівби під час руху. Väderstad E-Control — це повністю портативна система управління, готова до застосування тоді і там, де вона потрібна. Здійснюючи калібрування зернової чи сівалки для технічних культур Väderstad, ви можете вийти із кабіни трактора з портативним планшетом iPad і здійснити калібрування ззовні. Після закінчення робочого дня в полі ви можете забрати iPad до офісу і почати планування робіт на наступний день.

 

Технічна характеристика 

 МодельTempo L

TPL 12

TPL 16

TPL 18

Кількість рядків

12

16

18

Ширина міжряддя (мм)

700/750/762/800

700/750/762

500/508

Робоча ширина (м)

8,4-9,6

11,2-12,2

9,0-9,1

Транспортна ширина (м)

3

Транспортна висота (м)

4

Об'єм бункера для насіння (л)

100

90

Об'єм бункера для мікрогранул (л)

30

Об'єм бункера для добрив (л)

5000

Вага без обладнання для внесення добрив (кг)

-

Вага з обладнанням для внесення добрив  (кг)

7600-7900

8500-9000

8400-9100

Тиск на сошник макс. (кг)

325

Рекомендована робоча швидкість (км/год)

 10 - 17 

Подача мастила (л/хв)

200

Вимоги до гідравліки

5+FR

Необхідна потужність трактора (к.с.) від

250

300

Вгору