Сівалки точного висіву Tempo F 6-8

Артикул: Tempo F 6-8
.

Сівалка Tempo компанії Väderstad  – це високошвидкісна сівалка нового покоління, яка вирізняється точністю і працює вдвічі швидше, ніж традиційні сівалки. Tempo відмінно працює за будь-яких умов  - після традиційної чи мінімальної технології обробітку ґрунту. Результатом є поява рівномірних та дружніх сходів, що забезпечує якнайкращий старт для росту рослин. Серце сівалки Tempo – унікальний висівний пристрій Gilstring Seed Meter, що забезпечує відмінну точність на дуже високій швидкості. Секрет полягає в тому, що Tempo повністю контролює переміщення насіння – від висівного пристрою до сім’яложа. Завдяки цьому вібрації чи схили не впливають на точність висіву насіння. Tempo здійснює сівбу із незрівнянною точністю у трьох вимірах: уздовж, углиб та впоперек.

  1. Уздовж – точна відстань між сусідніми насінинами в одному рядку
  2. Глибина посіву – точна глибина загортання кожної насінини
  3. Рядок за рядком – індивідуальне відключення висіву рядка насіння, добрива та мікрогранул

 

Кожна складова сівалки Tempo сконструйована для сівби на високій швидкості, із мінімальними потребами в обслуговуванні.Жодне з’єднання у висівній секції не потребує технічного обслуговування, а міцна конструкція паралелограмного навісного пристрою дозволяє переносити вагу на висівну секцію. Кожна складова (рама, висівна секція, вентилятор, гідравлічна система) – має міцну конструкцію, що робить сівалку довговічною, багатофункціональною і зручною в обслуговуванні відповідно до потреб вашого господарства. Висівний пристрій оснащений індивідуальним електроприводом, що дає можливість відключати висівні секції по одній, тим самим заощаджуючи насіння і внесення добрив на полях нерівної конфігурації. Завдяки індивідуальним електроприводам кожен окремий висівний пристрій можна контролювати в процесі сівби. Прямий привід електромотора дозволяє уникати таких проблем, властивих сівалкам із механічним. Tempo F – напівпричіпна сівалка. Це означає менше навантаження на навіску трактора, а отже, можливість роботи з меншими тракторами, а також менший тиск шин на поверхню ґрунту. Оскільки вага розподіляється між трактором і сівалкою, ґрунт ущільнюється менш інтенсивно. Це забезпечує сприятливішу структуру ґрунту і рівномірну появу сходів. Сівалка Tempo F може оснащуватися великим бункером і дисковими сошниками для внесення добрив. Залежно від моделі, бункер для добрив має місткість 1275 або 1700 літрів.  Доступ до бункера легкий і безпечний завдяки платформі, а його великий отвір сприяє швидкому заповненню більш продуктивному використанню часу на полі. В системі точного землеробства електродвигуни дають можливість працювати зі змінними нормами внесення добрив, сприяючи збільшенню врожаю з тією ж кількістю добрива.

 

Швидкість сівби піднімається на якісно новий рівень, крім того, вирішується проблема наявності в посівах пропусків і двійників.

Пропуски в рядках можуть спровокувати недобір врожаю. Проте, наявність двійників також не бажана. Рослини, які ростуть надто близько одна до одної, конкурують між собою в боротьбі за сонячне світло і поживні речовини. Результатом такої конкуренції є нерівномірне дозрівання і зменшення врожайності культури. Пропуски можуть виникати через вплив зовнішні чинників, а причиною наявності двійників завжди є неякісна робота сівалки. Тому сівалка Tempo максимально забезпечує однакові умови для всіх рослин.У традиційних сівалках насіння вільно падає від висівного пристрою по сім’япроводу вниз у ґрунт.  Уразі збільшення швидкості руху зростає вібрація, зерно в сім’япроводі підстрибує і точність розподілу насіння в рядку значно погіршується.  

Завдяки  своєму висівному пристрою, який працює під дією надлишкового тиску повітря сівалка Tempo і вирізняється серед інших.

Така технологія точного пострілу PowerShoot, яка використовує дію надлишкового тиску повітря, повністю контролює рух насіння  від висівного пристрою до його потрапляння в ґрунт, дія сили тяжіння втрачає значення і швидкість руху не впливає на точність розподілу насіння в рядку. Невеликий комплект для висіву дрібонасіннєвих культур, який складається з притискного колеса та загортаючого колеса з можливістю регулювання робочого кута, забезпечують чудові результати роботи під час сівби таких культур як ріпак та цукровий буряк. За рахунок використання такого комплекту збільшується врожайність та розширюється можливість використання сівалки точного висіву.

 

Ідеальна для будь-яких культур. Невеликий комплект для висіву дрібонасіннєвих культур, який складається з притискного колеса та загортаючого колеса з можливістю регулювання робочого кута, забезпечують чудові результати роботи під час сівби таких культур як ріпак та цукровий буряк. За рахунок використання такого комплекту збільшується врожайність та розширюється можливість використання сівалки точного висіву. Tempo здатна висівати різні культури: кукурудзу, цукрові буряки, сою, ріпак, бавовник, сорго та багато інших. Завдяки можливості легко змінювати ширину міжряддя, сівалку Tempo можна застосовувати  для сівби різних видів культур . Результат – збільшення ефективності та мінімізація витрат на експлуатацію машини у перерахунку на гектар. Заміна дисків здійснюється за кілька секунд без застосування будь-яких  додаткових інструментів.

 

Повний контроль під кінчиками Ваших пальців. Найсучасніша система управління Väderstad E-Control на базі iPad встановлює бездротовий зв’язок із машиною Väderstad, надаючи повний доступ до її функцій і даних. Вам буде зручно здійснювати налаштування і калібрування, а також моніторинг і управління в режимі реального часу. Найсучасніший інтерфейс E-Control дозволяє підняти виконання сільськогосподарських робіт на новий рівень. Наприклад, одне натискання кнопки дає вам можливість відрегулювати робочу глибину, змінити норму висіву чи слідкувати за точністю сівби під час руху. Väderstad E-Control — це повністю портативна система управління, готова до застосування тоді і там, де вона потрібна. Здійснюючи калібрування зернової чи сівалки для технічних культур Väderstad, ви можете вийти із кабіни трактора з портативним планшетом iPad і здійснити калібрування ззовні. Після закінчення робочого дня в полі ви можете забрати iPad до офісу і почати планування робіт на наступний день.

 

Технічна характеристика 

Tempo F

TPF 6

TPF 8

Кількість рядків

6

8

Ширина міжряддя (мм)

700/750/762/800

Робоча ширина (м)

4,2-4,8

5,6-6,4

Транспортна ширина (м)

3,0-3,3

Транспортна висота (м)

3,0-3,2

3,5-3,8

Об'єм бункера для насіння (л)

70

Об'єм бункера для мікрогранул (л)

17

Вага з обаднанням для мікродобрив (кг)

2100-3300

2800-3400

Вага без обаднання для мікродобрив (кг)

2800-3300

3800-4200

Тиск на сошник макс. (кг)

325

Рекомендована робоча швидкість (км/год)

10 - 17

Вимоги до гідравліки

1-3+FR

Необхідна потужність трактора від (к.с.) 

100

140

 

Самостійне підлаштовування положення коліс

Восьмирядна сівалка Tempo F 8 має чотири опорних колеса, з’єднаних із гідравлічною системою трактора, які працюють в тандемі. Завдяки цьому навантаження на всі колеса однакове, тому сівалка плавно рухається нерівною поверхнею.

Вгору