Шини Trelleborg TM1000 HIGH POWER

Правильний вибір шин є важливим фактором для досягнення максимальної продуктивності сільськогосподарської техніки. До того ж сьогодні у період невпинно зростаючої глобалізації питання екологічності у будь-якій сфері, в тому числі у сільському господарстві, набуває неабиякого резонансу. І саме з урахування фактору екологічності була розроблена нова лінійка шин ТМ1000 High Power.

Нова лінійка шин ТМ1000 High Power створювалася спільно з провідними виробниками сільськогосподарської техніки для використання на високопотужних тракторах останнього покоління. Шини Trelleborg здатні передавати на землю всю потужність двигуна і крутний момент сучасних трансмісій, вони підвищить тягові можливості вашого трактора.

Форма, ширина і довжина, а також матеріал ґрунтозацепів шин з лінійки TM1000 High Power сприяють підвищенню зносостійкості, забезпечуючи при цьому зменшення споживання пального і викидів в атмосферу. До того ж зроблені шини з екологічно безпечних матеріалів.

Нові шини лінійки ТМ1000 High Power демонструють кращі результати при виконанні орних робіт, ніж конкуруючі марки преміум сегменту, і значно кращі в порівнянні з середньостатичними показниками. Результатом скорочення часу на обробіток одного гектара, є зменшення викидів в атмосферу і більш висока продуктивність.

У порівнянні з середніми показниками на ринку шини лінійки TM1000 High Power забезпечують кращу керованість і більш високий рівень безпеки. Технологія запобігає вібрації з метою забезпечення вищого рівня комфорту, який вкрай необхідний під час виконання тривалих і складних операцій.

Отже, підсумовуємо переваги шин ТМ1000 High Power:

·    Конструкція і матеріал ґрунтозацепів шин сприяє підвищенню зносостійкості, забезпечує зменшення споживання пального і знижує рівень викиду в атмосферу

·    Максимальна точка (поверхня) контакту допоможе підвищити врожайність без шкоди для ґрунту і її родючості

·    Підвищений комфорт і висока керованість піклуються про здоров'я і безпеку водія

·    Низький опір коченню зменшує витрату пального і забруднення навколишнього середовища

Підвищуйте якість сільськогосподарських робіт разом із шинами TrelleborgТМ1000 High Power https://bit.ly/36suwL5

Дізнатися більше та замовити шини ТМ1000 High Power, можна звернувшись до наших центрів.

З повагою, команда РДО УКРАЇНА, ТОВ