close
Menu

Image

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування  «РДО УКРАЇНА»:

 

«Ми завжди з Вами»

 

Кожна машина чи агрегат потребує належного дбайливого ставлення до себе. Це - обов’язкова умова тривалої безперебійної роботи техніки та отримання максимальної економічної віддачі під час її експлуатації.

 

Існує відома мудрість, що немає вічних машин, і будь-яка техніка з часом потребує сервісного обслуговування та ремонту. Сучасна техніка John Deere – це надійні інноваційні машини, в конструкції яких інтегровано складні електронні та гідравлічні рішення, переважна більшість яких не мають аналогів у світовій практиці. Це означає, що вони потребують професійного супроводу з боку висококваліфікованих фахівців та вчасного сервісного обслуговування.

 

«РДО УКРАЇНА» з самого початку своєї роботи розглядає свою співпрацю із аграріями як сукупність взаємовигідних комплексних рішень. Ми не просто продаємо машини – ми турбуємося про них впродовж усього періоду експлуатації. Ми слідкуємо за їх станом і вчасно пропонуємо необхідні послуги щодо догляду за ними.

 

Звичайно ж, це непросте завдання, і воно до снаги далеко не всім. Нашою перевагою став величезний – понад півстолітній досвід материнської компанії RDO Equipment Co. на ринку США, Європи та інших країн світу. Сервіс повинен бути не просто оперативним та якісним – клієнт взагалі не повинен почувати дискомфорту під час виникнення тих чи інших технічних питань. Наші фахівці вчасно прибудуть у будь-яке господарство, яке потребуватиме кваліфікованої сервісної підтримки.

 

Ми створили в Україні і продовжуємо розвивати потужну сервісну базу, яка включає сучасні великі філії в тих регіонах, де ми представляємо техніку John Deere – в Черкасах, Вінниці та Житомирі. Їх оснащення відповідає найвищим міжнародним стандартам John Deere та не менш суворим внутрішнім стандартам RDO Equipment Co. Кожен сервісний центр може одночасно обслуговувати до 10 одиниць великогабаритної техніки, має потужний склад запчастин, і її підрозділи автоматично провадять повний цикл операцій: від миття техніки до ремонтних робіт будь-якого рівня складності та подальшої передачі машин та агрегатів клієнту в ідеальному вигляді.

 

В кожному структурному підрозділі компанії РДО УКРАЇНА працюють десятки фахівців, котрі пройшли ретельний добір та багаторівневе навчання в Україні та за кордоном. Десятки сервісних бригад чергують в кожній області, очікуючи на можливий виклик партнерів «РДО УКРАЇНА».

 

Ми знаємо, що Ви не можете дозволити собі, щоб така надійна ефективна техніка як John Deere простоювала чи працювала не на повну силу. Тому ми організували наш сервіс таким чином, щоб Ви забули про такі проблеми – їх вирішуємо ми!

 

Сервіс