close
Menu
  • Додому >
  • Техніка з напрацюванням

Техніка з напрацюванням

Text

БВ техніка за доступною ціною!

Найкраща можливість оновити парк техніки за доступною ціною!

 

·  Продаж вживаної сільськогосподарської техніки
·  Індивідуальний Підхід
·  Trade-in програми
·  Офіційне підтвердження історії обслуговування машини
·  Додаткові короткострокові гарантії для основних компонентів
·  РДО УКРАЇНА -Надійний Партнер з Гнучкою Ціновою Політикою!

 

 

Перегляньте наявний парк техніки!

 

 

Трактор 9510RТ

Трактор 7280R (2013)

Трактор 7930 (2012)

Трактор 8345RT

Трактор 8430

Обприскувач 4830

630F (9,1 м) - Жатка зернова

455 - зернова механічна JD

М732 - Обприскувач причіпний

3810 (7+1) - Плуг оборотний

455 - механічна сівалка JD

2623 VT - борона дискова

Opus 500 - Культиватор

Text

 Важливий кожен день – врожай потрібно зібрати вчасно!

 

Коли тривають польові роботи, а погода не зовсім сприятлива, додатковий трактор під посівну, комбайн на жнива чи високопродуктивний самохідний обприскувач, можуть знадобитися в будь який момент. Але не кожне господарство має ресурс та  змогу терміново придбати потрібну машину чи агрегат із високими експлуатаційними характеристиками. Перед господарством постають серйозні питання.

 

             Для того, щоб максимально посприяти своїм партнерам-аграріям у вирішенні їхніх нагальних виробничих питань, компанія «РДО УКРАЇНА» відкрила напрямок продажу техніки із напрацюванням, грошова вартість якої є відчутно нижчою у порівнянні із новою. Це дає змогу гнучко реагувати на потреби клієнта, оперативно забезпечуючи їх високоефективними надійними машинами і агрегатами.

 

           Під час вибору техніки із напрацюванням, аграрії нерідко змушені покладатися лише на слова продавця, ризикуючи придбати «кота в мішку».

 

Компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА», відкриваючи напрямок б/в техніки, пропонує комплексне рішення у придбанні б/в техніки:

 

 -  основний постачальник техніки із напрацюванням до України – це материнська компанія RDO Equipment Co. Це означає що пропоновані машини та агрегати працювали на американських полях та гарантовано проходили належне сервісне обслуговування із використанням винятково оригінальних витратних матеріалів та комплектуючих.

 

 - перед відправкою до України, техніка із напрацюванням проходить ретельне обслуговування в дилерських центрах RDO Equipment Co. та отримує відповідне підтвердження якості.

 

 - після прибуття до України оновлені машини та агрегати, проходять ще одну перевірку, вже безпосередньо в сервісних центрах «РДО УКРАЇНА». Це дає змогу мінімалізувати будь-яку ймовірність виходу із ладу б/в техніки, яку ми пропонуємо нашим клієнтам.

 

 - надаємо вичерпну консультацію під час вибору техніки та офіційне підтвердження сервісної історії обраної машини. Ви отримуєте цілісну картину умов, за яких експлуатувалася техніка, та заключення щодо її технічного стану.

 

 - передбачає співпрацю за програмою trade-in, завдяки якій Ви маєте змогу швидко та вигідно замінити свою стару техніку на нові машини, здійснивши доплату різниці вартості. Програма trade-in від «РДО УКРАЇНА» забезпечує гнучку систему оплати та всебічну підтримку з боку виробника – компанії John Deere. Це дає змогу чітко спланувати фінансову діяльність підприємства, повністю використовуючи остаточну вартість старої техніки, яку ви хочете замінити.

 

 В результаті придбання б/в техніки від компанії «РДО УКРАЇНА» Ви отримуєте не тільки передпродажну підготовку техніки, а й навчання операторів основам експлуатації, проведення запуску в роботу та постійну підтримку в процесі експлуатації.

 

               Ключовий принцип компанії «РДО УКРАЇНА» щодо співпраці з клієнтами – індивідуальний підхід. Ми підберемо для Вас потрібну машину і домовимося про розрахунок за неї у найбільш зручній для Вас формі!