Аплікатор для внесення добрив FH 2200

Артикул: FH 2200
.

Аплікатор для внесення добрив FH 2200, який встановлюється на передню навіску трактора, дозволяє здійснювати високоточне внесення добрив окремим рядком одночасно з висівом насіння.  Цей бункер об'ємом 2200 літрів, у якому встановлено електричну дозувальну систему Fenix III, забезпечує роботу з високою продуктивністю, навіть за високої робочої швидкості.

Завдяки цьому FH 2200 забезпечує таку інтенсивність внесення добрив, яка дозволяє повною мірою використовувати продуктивність сівалки Tempo.

 

Бункер FH 2200 оснащено зручною в експлуатації та легкодоступною дозувальною системою Fenix III. Вона може працювати з високими нормами висіву, не обмежуючи продуктивність.

У поєднанні з потужним гідравлічним вентилятором FH 2200 рівномірно розподіляє добрива, навіть, працюючи на високих швидкостях.

Однією з важливих особливостей системи Fenix III є м'який ротор подачі, який герметично закриває дозувальну систему, у такий спосіб зменшуючи потребу в повітрі, що в свою чергу заощаджує пальне.

 

Фронтальне кріплення аплікатора для внесення добрив і його конструкція з похилою передньою стороною забезпечують водієві хороший огляд. Завдяки широкому отвору і вбудованим сходам його легко завантажувати.

За окремим замовленням бункер FH 2200 може бути оснащено додатковими комплектами баласту. Це створює додаткове навантаження на передні колеса трактора, завдяки чому збільшується зчеплення з поверхнею ґрунту.

 

Väderstad E-Control — це повністю портативна система управління, готова до застосування тоді і там, де вона потрібна.

Здійснюючи калібрування зернової чи сівалки для технічних культур Väderstad, ви можете вийти із кабіни трактора з портативним планшетом iPad і здійснити калібрування ззовні. Після закінчення робочого дня в полі ви можете забрати iPad до офісу і почати планування робіт на наступний день. Найсучасніша система управління Väderstad E-Control на базі iPad встановлює бездротовий зв’язок із машиною Väderstad, надаючи повний доступ до її функцій і даних. Вам буде зручно здійснювати налаштування і калібрування, а також моніторинг і управління в режимі реального часу.

 

Система управління Väderstad E-Control на базі iPad за допомогою бездротового зв’язку передає дані про кожну насінину, яка проходить через сівалку, у тому числі повідомляє про якість сівби, пропуски, двійники, інтервали в рядку та норму висіву.

Ви зможете з користю для себе застосовувати дистанційне налаштування і калібрування, а також зручний моніторинг і контроль у режимі реального часу.

Робота з iPad також гарантує вам найсучасніші корисні розробки та майбутні оновлення програмного забезпечення. Коли аплікатор для внесення добрив FH 2200 працює разом із сівалкою Tempo, він під'єднується до міжмережевого інтерфейсу сівалки. 

Це дає можливість керувати роботою як FH 2200, так і сівалки Tempo, за допомогою системи управління Väderstad E-Control на базі iPad або за допомогою терміналу ISOBUS трактора.

 

Технічна характеристика 

Аплікатор для внесення добрив 

FH 2200

Висівний пристрій

Fenix III

Транспортна ширина (м)

2,7 (бункер 2,4)

Транспортна довжина (м)

1,6

Транспортна висота (м)

2

Висота завантаження (м)

1,3

Об'єм бункера (л)

2200

Вага бункера без насіння (кг)

600-850

Затрати мастила (л/хв)

40

Вимоги до гідравліки

 1 DA + 1 вільний злив

Система управління

E-Control/Gateway

З'єднання

CAT 2

 

Вгору