close
Menu

Вживана техніка

Нове життя техніки із напрацюванням!

Титулкаа 2

Титулкаа 2

Титулкаа 2

           
         Не всі господарства мають змогу терміново придбати потрібну машину чи агрегат із високими експлуатаційними характеристиками. Додатковий трактор під посівну, комбайн на жнива чи продуктивний самохідний обприскувач можуть знадобитися буквально «на сьогодні». Якщо для їх придбання не передбачено вільних коштів, господарство може зіштовхнутися із серйозною проблемою.
             Для того, щоб максимально посприяти своїм партнерам-аграріям у вирішенні їхніх нагальних проблем та запитів, компанія «РДО УКРАЇНА» відкрила напрямок продажу техніки із напрацюванням(Б/В), грошова вартість якої є відчутно нижчою у порівнянні із новою технікою. Це дає змогу гнучко реагувати на потреби кожного свого клієнта, оперативно забезпечуючи їх високоефективними надійними машинами і агрегатами.
           На жаль, сьогодні при виборі техніки із напрацюванням аграрії нерідко змушені покладатися на лише на слова продавця, ризикуючи придбати «кота в мішку». «РДО УКРАЇНА», відкривши напрямок б/в техніки якісно змінила ситуацію на ринку. Основний постачальник техніки із напрацюванням до України – це материнська компанія RDO Equipment Co. Це означає, що пропоновані машини та агрегати працювали на американських полях та гарантовано проходили належне сервісне обслуговування із використанням винятково оригінальних комплектуючих.
         Перед відправкою до України техніка із напрацюванням проходить ретельне технічно обслуговування в дилерських центрах RDO Equipment Co. та отримує відповідне підтвердження якості. Своєю чергою, після прибуття до України оновлені машини та агрегати проходять ще одну перевірку, вже безпосередньо в сервісних центрах «РДО УКРАЇНА». Це дає змогу цілковито виключити будь-яку ймовірність виходу із ладу б/в техніки, яку ми пропонуємо нашим клієнтам.
                 Ми надаємо вичерпну консультацію під час вибору техніки та офіційне підтвердження сервісної історії обраної машини. Ви отримуєте цілісну картину умов, за яких експлуатувалася техніка, та вичерпну інформацію щодо її технічного стану.
                 Звертаємо Вашу увагу на тому, що ми провадимо повноцінний супровід реалізації техніки із напрацюванням – такий самий, як під час придбання нової техніки. Він включає ґрунтовну перед- та післяпродажну підготовку, навчання операторів основам експлуатації техніки та багато інших супутніх послуг.
                І найголовніше: пропозиція б/в техніки «РДО УКРАЇНА» передбачає співпрацю за програмою trade-in, завдяки якій Ви маєте змогу швидко та вигідно замінити свою стару техніку на нові машини, здійснивши доплату різниці вартості. Програма trade-in від «РДО УКРАЇНА» забезпечує гнучку систему оплати та всебічну підтримку з боку виробника – компанії John Deere. Це дає змогу чітко спланувати фінансову діяльність підприємства, повністю використовуючи остаточну вартість старої техніки, яку ви хочете замінити.
               Ключовий принцип компанії «РДО УКРАЇНА» щодо співпраці з клієнтами – індивідуальний підхід. Ми підберемо для Вас потрібну машину і домовимося про розрахунок за неї у найбільш зручній для Вас формі!

Каталог наявної техніки