close
Menu

Збираємо кукурудзу разом з John Deere SPFH 8200!

    Демонстрація техніки для нас – це завжди новий  виклик. Але ми віримо, що поставлені задачі будуть виконані на відмінно, адже робота кормозбирального комбайну John Deere SPFH беззаперечно направлена на високу ефективність і якість кормів, відповідно високі прибутки господарства.

    Цього разу ми на полях селища Іскрине, Шполянського району, Черкаської області провели демонстрацію самохідного кормозбирального комбайну John Deere SPFH 8200.

    Господарі і гості демонстрації  отримали інформацію про технічні характеристики, можливості, оновлення і переваги SPFH 8200 із перших уст, від кваліфікованого спеціаліста компанії Джон Дір Україна ТОВ. Кожен гість мав можливість управляти машиною, яка здатна переробляти кукурудзу на якісний силос, що забезпечує не одну ферму ВРХ поживними кормами.

    Досягнення високої продуктивності: потужність двигуна та висока пропускна здатність забезпечила збирання значної площі в умовах як низької та як високої врожайності кукурудзи з мінімальними витратами палива.

   Оператори були задоволені зручними умовами: Гарна оглядовість, високий комфорт, ергономічне сидіння та пульт заохотили всіх бажаючих залишатися в кабіні трохи більше, щоб додатково обробити кілька гектар.

   Техніка показала високу якість заготовлених силосних кормів: під час збирання врожаю кукурудзи подрібнюючий барабан комбайну забезпечив широкий діапазон довжини різання, водночас зерновий процесор створив агресивне плющення зерна з подальшим максимальним виходом крохмалю, збільшуючи поживні цінності заготовленого силосу;

   Сподіваємось, що ферма ВРХ буде однозначно задоволена високою якістю заготовлених кормів і беззаперечно високими надоями молока.  

 

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

Далі буде…