close
Menu

ТОЧНИЙ ПОГЛЯД НА ПОЛЕ!

Точний погляд на поле!

26 липня 2018 року офіційний дилер техніки John Deere та Vaderstad – компанія «РДО УКРАЇНА» провела унікальний День поля – під девізом «Точний погляд на поле» на базі господарства ПСП «Новоселиця» в Попільнянському районі, Житомирської області. 

Вперше в практиці аграрного комплексу України на Дні поля не лише було представлено досягнення виробника техніки та дилера в напрямку точного землеробства, а запропоновано послідовну покрокову програму впровадження таких технологій із прикладами реальних господарств. 

Керівник департаменту продажу техніки «РДО УКРАЇНА» Олександр Планета разом із колегами із компаній-партнерів детально пояснили ключові технологічні аспекти у точному землеробстві, щоразу наголошуючи на їх практичній доцільності. При цьому кожна, із понад 20 представлених на Дні поля «РДО УКРАЇНА», моделей техніки позиціонувалася передусім як складова точного землеробства. Як наголосив Олександр Планета: «Якщо господарство не почне впроваджувати підходи диференційного живлення рослин зараз, то через 5 років не встигатиме за подорожчанням добрив та ЗЗР»!

Втім, такі серйозні завдання, що постали перед учасниками заходи не завадили їм як слід відпочити. На Дні поля в Новоселиці можна було, поспілкуватися, постріляти із лука та пневматичної рушниці, зробити оригінальне фото, смачно поїсти і звичайно ж виграти по-справжньому цінний приз. 

Найвищою цінністю для компанії «РДО УКРАЇНА» довіра і побудова довготермінових відносин з Клієнтом!

1

2

3

4

5

6

7