close
Menu

Сівалка нового покоління Tempo Vӓderstad зацікавить Вас з першого виїзду в поле!

В сівалці Tempo поєднано дві неоцінені переваги – неперевершена точність за вдвічі більшої швидкості.

Розгляньмо переваги сівалки Tempo:

·       Серце сівалки Tempo – унікальний висівний пристрій Gilstring Seed Meter, що забезпечує відмінну 3-D точність у трьох вимірах (уздовж, углиб та впоперек) на дуже високій швидкості. Адже повністю контролюється переміщення насіння – від висівного пристрою до сім’яложа, а тому вібрації чи схили не впливають на точність висіву насіння.

·       Технологія точного пострілу PowerShoot виключає вплив вібрації на відміну від традиційних сівалок. Вона використовує дію надлишкового тиску повітря, повністю контролює рух насіння  від висівного пристрою до його потрапляння в ґрунт, а тому дія сили тяжіння втрачає значення і швидкість руху не впливає на точність розподілу насіння в рядку.

·       Сівалка Tempo створена для сівби на високій швидкості, при цьому із мінімальними потребами в обслуговуванні. Саме високошвидкісна сівба збільшує потенціал поля – за тієї ж  робочої ширини захвату сівалка може здійснити сівбу більшої площі поля зі збереженням показників якості та точності, що в кінцевому результаті підвищить чистий прибуток.

·       Вона здатна висівати різні культури: кукурудзу, цукрові буряки, сою, ріпак, бавовник, сорго та багато інших. Це можливо завдяки універсальності, великому вибору швидкозмінних висівних дисків та простій процедурі зміни ширини міжряддя.

·       А можливість максимального притискного зусилля на сошник до 325 кг дозволяє здійснювати сівбу із високою швидкістю за різних умов та за різних технологій підготовки ґрунту.

·       Під час сівби в дозуючому пристрої підтримується постійний підвищений тиск, що забезпечує відділення кожної насінини від іншої. Отож «двійники» не потраплять до насіннєвого ложа.

·       А кожна складова (рама, висівна секція, вентилятор, гідравлічна система) – має міцну конструкцію, що робить сівалку довговічною, багатофункціональною і зручною в обслуговуванні відповідно до потреб вашого господарства.

Обираючи сівалку Tempo, Ви збільшуєте ефективність та мінімізуєте витрати на експлуатацію машини у перерахунку на гектар!

Завітайте до наших сервісних центрів, аби  переконатися, що Tempo від Vaderstad – це саме те, що потрібно для Вашого поля.

2

3

5

4

З повагою, команда РДО УКРАЇНА, ТОВ