close
Menu

Найякісніший силос для українських корівок від John Deere SPFH 8200!

Забезпечення життєдіяльності та розвитку молочних ферм  в Україні є надзвичайно важливою складовою сучасної аграрної індустрії. І саме тому питання підвищення якості та ефективності виробництва кормів безперечно має бути вирішено за допомогою сучасної кормозбиральної техніки.

Раді представити Вам John Deere SPFH 8200 – оптимальне рішення самохідного кормозбирального комбайну  на полях Іллінецького району, Вінницької області.

Саме завдяки SPFH 8200 ми досягли якісті та ефективності виробництва силосних кормів: подрібнюючий барабан комбайну забезпечує широкий діапазон довжини різання кукурудзи , в той час як зерновий процесор створює агресивне плющення зерна з подальшим максимальним виходом крохмалю, збільшуючи поживні цінності заготовленого силосу. В цьому не на словах, а на ділі переконались господарі та гості заходу, дізнавшись також про технічні характеристики та переваги SPFH 8200 від спеціаліста компанії РДО УКРАЇНА, ТОВ.

Дякуємо господарстуву "Агрофірма Рось"  за теплий прийом на великій сучасній фермі ВРХ та правильний підхід у питанні годування великої рогатої худоби тільки найкращими силосними кормами. Впевнені, що така плідна співпраця обов’язково є і буде виграшною для забезпечення здоров’я майбутніх поколінь через виробництво якісної молочної продукції.

 

Спонукаємо молочні ферми долучатися до використання сучасної кормозбиральної техніки John Deere при заготівці кормів. Адже курс на отримання найякіснішого молока є запорукою гармонійного зростання молодого покоління в Україні.

Кормозбиральні комбайни John Deere –з турботою про майбутнє покоління!
З повагою, Ваш дилер РДО УКРАЇНА, ТОВ

2.2

2

3

4

5

6

7

8

10

12

13

14

17

18

19

21

22

23

24

25