close
Menu

NEW MAF 5240!

 Друзі, знайомтесь,  італійський обприскувач MAZZOTTI -  відтепер представлений на українському ринку офіційним дилером компанією ТОВ «РДО УКРАЇНА».

Італійська компанія MAZZOTTI виробляє самохідні обприскувачі з 1987 року. Через кілька років з моменту виробництва власної техніки компанія стала лідером в Італії з ринковою часткою в 85% і вийшла на світовий рівень. Наразі мережа продажів компанії охоплює Західну і Східну Європу, Африку, весь американський континент, Азію, Океанію і Близький Схід.

Всі моделі обприскувачів MAZZOTTI:

·   конструюються і виробляються на власному заводі компанії в Італії.

·   проходить обов'язкове тестування в реальних умовах технічними фахівцями MAZZOTTI перед відправкою покупцю, що гарантує її бездоганну і стабільну експлуатацію у клієнта.

Модельний ряд техніки MAZZOTTI ідеально підходить для всіх видів культур, починаючи від картоплі і закінчуючи соняшником і кукурудзою.

Сучасні технології, які використовуються при конструюванні обприскувачів MAZZOTTI, дозволяють домогтися ефективних результатів в найкоротші терміни, що вкрай важливо для сільгоспвиробників, що займаються рослинництвом і багато в чому залежать від погодних умов.

Сьогодні поговоримо про модель MAF 5240

Обприскувачі даної серії – потужні і максимально продуктивні. Повний рестайлінг з ще більшим акцентом на індивідуальність (в порівнянні з іншими моделями), інноваційні та безпечні в експлуатації технології з повністю новим обладнанням для обприскування – все це стає ключовим фактором вибору та придбання цієї моделі для тих господарів, яким необхідно здійснювати далекі переїзди.

Ніяких компромісів – тільки найкраще для вашого господарства з урахуванням всіх вимог по кліренсу, ємності, колії і швидкості.

Модель – MAF  5240

·       Бак основний (об'єм) – 5 300 л

·       Бак промивочний (об'єм)  – 2*260 л

·       Штанга – 36 м

·       Насос – 400 л

·       Двигун (потужність) – 250 к.с.

·       Трансмісія – Гідростатична

·       Привід – 4WD

·       Колія  – 225-295 см

·       Регулювання колії – гідравлічне з кабіни

·       Кліренс  – 170 см

·       Маточник – 50 л

·       Рульові колеса – 4 колеса

·       Навігація та контроль секцій – John Deere AMS

Більше інформації про MAZZOTTI  на сайті: https://bit.ly/36e1MGU

За деталями звертайтесь до наших спеціалістів в дилерській мережі ТОВ «РДО УКРАЇНА» ➡ https://bitly.su/1fPOc