close
Menu

"Імпак" ПП - Ми прагнемо завжди іти в ногу з інноваціями!

Ми щиро пишаємось міцними партнерськими стосунками з нашими клієнтами і завжди щиро раді кожному новому відгуку про роботу з нами.

Маємо нагоду подякувати за теплі слова про плідну співпрацю з «РДО УКРАЇНА» директору ПП «Імпак», що знаходиться в Андрушівському і Овруцькому районах, Житомирської області.                

З перших уст:

 «ПП «Імпак» співпрацює з «РДО УКРАЇНАа» з 2012року, а саме з моменту створення компанії.

За період співпраці з «РДО УКРАЇНА» ми придбали шістнадцять одиниць техніки та системи точного землеробства.

 По системі Трейд-Ін ми замінили дванадцять одиниць, і така можливість є ключовою та максимально комфортною для нас. 

 Ми прагнемо завжди іти в ногу з інноваціями, і саме в цьому нам допомагає компанія «РДО УКРАЇНА».

 У цьому році ми придбали перші новинки, трактори John Deere 6215R та 8R410, які були офіційно представлені в Україні. Працювати на них у полі – одне задоволення, адже сучасна техніка чудово справляється з поставленими задачами та при мінімальних витратах на експлуатацію збільшує ефективність праці.

 Наразі нам,  як клієнту дуже хотілося б отримати можливість довгострокового кредиту під мінімальні відсотки, адже в планах нашого підприємства – оновлення парку сучасної високоефективної техніки. Ми впевнені, що використання сучасних ефективних технологій – це запорука успіху нашого бізнесу і ми цілком сподівамось на підтримку ТОВ «РДО УКРАЇНА», адже разом ми досягнемо високих і стабільних врожаїв»

1

2

 

изображение_viber_2020-09-24_11-16-31