close
Menu

Фокус на обприскувачі John Deere

Фокус на обприскувачі John Deere 

Компанія «РДО УКРАЇНА» разом з партнером компанією Джон Дір Україна провели кампанію по обприскувачам John Deere.

Семінари нового формату по причіпним (М732) і самохідним (4730) обприскувачам John Deere відбулися у містах Вінниця, Жашків та Житомир та знайомство із «космічною» welcome– кавою, де незвичайний технолог показував дива молекулярної кухні..

Під час семінару клієнтам надали детальну інформацію по обприскувачам М732, 4730  та системам АМС, яка є актуальною до початку весняно-польових робіт і  практична реалізація знань розпочнеться за кілька тижнів.

Учасники заходу ще раз усвідомили, як сильно впливає фактор захисту рослин на процес виробництва і розвиток господарства. А без надійної техніки для вчасного, якісного і точного, внесення навіть дуже дорогі препарати можуть виявитися марними.

Дякуємо шановним аграріям Вінниччини, Черкащини та Житомирщини, що завітали на семінар. Сподіваємось, що спеціально розроблена інформація та презентація обприскувачів з статичним оглядом, надала можливість  познайомитися і розібрати кожен вузол та секцію. Крім того, окремий стенд демонстрації різних типів форсунок – з яким теж легко попрактикуватись, перевірити, подивитися форсунки, котрі  застосовувати на різні норми виливу, на внесення рідких добрив.

Дякуємо партнерам за організацію заходу:

Компанія «Джон Дір Україна» ТОВ

GastroNom Catering

Стартап команда –MediaЦех

До зустрічі в дилерських центрах компанії РДО УКРАЇНА!

https://youtu.be/IKZICEtgkm8