close
Menu

Дорогий Фермере, Вітаємо з Професійним святом!

Дорогий Фермере, Вітаємо з Професійним святом!

День фермера - щорічне професійне свято фермерів, який відзначають в Україні. Професійне свято працівників фермерських господарств встановлено в червні 2020 року указом президента Володимира Зеленського з ініціативи громадськості. Відзначається щорічно 19 червня.

Історія свята. 3 червня 2020 року уряд затвердив указ президента про День фермера. Свято заснували "з метою сприяння розвитку фермерського руху в Україні та на підтримку ініціативи громадськості". Його відзначатимуть 19 червня у зв'язку з тим, що 19 червня 2003 року був прийнятий закон про фермерське господарство.

Фермери - категорія підприємців в сільському господарстві. Фермери це власники чи орендарі земельних угідь, які ведуть своє господарство сім'єю та / або з використанням найманої робочої сили. Здійснюють виробництво, переробку і реалізацію сільськогосподарської продукції на основі використання майна, що знаходиться у них на праві оренди, довічного успадкованого володіння або у власності.

Діяльність фермерських господарств в Україні регулюється Законом України "Про фермерське господарство", схваленого 19 червня 2003 року N 973-IV.

За даними Кабміну, в Україні сьогодні налічується понад 33 000 фермерських господарств.

Зі святом Дорогі господарі Землі!

                                Ми поряд, з повагою колектив компанії РДО УКРАЇНА!