close
Menu

Корпоративні цінності

Text

Корпоративні цінності

CORE VALUES 

  • Build Customers for Life
  • We Do What We Say
  • Create Opportunities
  • Partner with Employees
  • Play to Win!

 

КЛЮЧОВІ КОРПОРАТИВНІ ЦІННОСТІ 

  • Ми Будуємо Довготермінові Стосунки з Клієнтами
  • Ми Виконуємо те, що Говоримо
  • Ми Створюємо Можливості
  • Ми Єдина Команда
  • Ми Працюємо на Успіх!

Наше життя – наші цінності!

Text

Ми Будуємо Довготермінові Стосунки з Клієнтами!

 

Друзі, чи замислювалися ви по те, на чому базуються принципи ведення бізнесу компаній? Так, це корпоративні цінності!

 

Ми, компанія «РДО УКРАЇНА», протягом 8 років вибудовували ідеальне підґрунтя для гармонійної роботи компанії зсередини та ззовні і сформували основні корпоративні цінності: це та культура, якою живемо,  керуємось і якої дотримуємось.

 

«Ми Будуємо Довготермінові Стосунки з Клієнтами» –  так звучить постулат, на якому базується робота всієї команди ТОВ «РДО УКРАЇНА». Саме тримаючи курс на довготермінові стосунки з клієнтами, ми завжди працюємо на совість і робимо трішечки більше, ніж від нас очікують. Ми прагнемо бути надійними партнерами з клієнтами, надавати всебічну підтримку, та розвивати бізнес наших клієнтів, надаючи якісний продукт, якісний сервіс і якісну комунікацію.

 

На сьогодні ми надаємо клієнтам послуги із фінансування як від компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА», так і від банків-партнерів, проводимо демонстрації техніки в полі, навчальні семінари, на наших складах розміщена вживана техніка і діє програма trade-in (це зручно для багатьох клієнтів), а також підтримуємо клієнтів і надаємо підмінну техніку у випадку не вирішення проблеми (несправності) протягом 48 годин.

 

Нам радісно від того, що всі клієнти, які розпочали співпрацю з ТОВ «РДО УКРАЇНА» ще у 2012 році, продовжують міцні партнерські стосунки знами і сьогодні.

 

Ми щиро пишаємось нашими клієнтами і робимо все можливе, щоб наша співпраця приносила найкращі плоди та розвивала бізнес наших клієнтів!

 

Щиро дякуємо, що обрали ТОВ «РДО УКРАЇНА» у якості партнера!

 

 

Text

Ми Виконуємо те, що Говоримо!

 

Друзі, а ми продовжуємо ділитися з Вами  принципами  ведення бізнесу компанії  ТОВ «РДО УКРАЇНА», які базуються на корпоративних цінностях.

 

«Ми Виконуємо те, що Говоримо» –  саме це ствердження є своєрідним фундаментом, на який цеглина за цеглиною лягають принципи роботи компанїї зсередини та ззовні. Завжди виконувати те, про що домовлялись, та не давати пустих і оманливих обіцянок – саме через цю призму співробітники «РДО УКРАЇНА» дивляться на взаємовідносини як із колегами, так і з клієнтами та партнерами.

Ми керуємось даним постулатом, обираючи постачальників сільськогосподарської техніки. І саме тому ми співпрацюємо з найнадійнішими брендами, які задовольняють різноманітні очікування наших клієнтів.

Пропонуючи клієнтам широкий спектр послуг, «РДО УКРАЇНА» передусім ставить чесність і виконання домовленостей, а тому ми підходимо з максимальною відповідальністю до будь-якої задачі з переліку наших послуг:

·       Продаж нової і вживаної техніки

·       Налагодження систем точного землеробства

·       Продаж оригінальних запасних частин

·       Якісне і своєчасне гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування с/г техніки John Deere, Vaderstad, Lindsay, Kramer та ін.

·       Фінансова підтримка від банків партнерів

·       Навчання операторів кожного господарства, що придбали сільськогосподарську техніку у компанії «РДО УКРАЇНА» ТОВ.

Ми щиро вдячні кожному клієнту за довіру! Будьте впевнені, нам разом по дорозі! Адже наше бачення – зробити наших клієнтів найуспішнішими фермерами України та конкурентоспроможними у світі. І саме для цього ми Виконуємо те, що Говоримо.

З повагою до кожного з вас, компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА».

 

Text

Ми Створюємо Можливості!

 

Друзі, продовжуємо тему основних принципів ведення бізнесу компанії  ТОВ «РДО УКРАЇНА».

 

«Ми Створюємо Можливості» – один із базисів корпоративних цінностей нашої компанії, що стосується питань розвитку зовнішніх і внутрішніх взаємовідносин.

 

Розвиваючи власний бізнес, ми розуміємо, що ідемо до мети саме разом з нашими клієнтами, партнерами, постачальниками і командою співробітників компанії. І однією з основних задач ми вбачаємо саме в тому, щоб створювати найсприятливіші можливості розвитку та підвищення рівня прибутковості кожного.

 

Ми Створюємо Можливості для наших клієнтів, адже поставляємо на український аграрний ринок найефективніші рішення для розвитку прибуткового бізнесу у сільському господарстві. Так ми популяризуємо сучасні технології – системи точного землеробства, що максимально полегшують взаємодію наших клієнтів з технікою та підвищують результативність її використання в Агро господарствах. Ми працюємо тільки з найкращими брендами сучасної техніки, щоб ви, наші клієнти, були впевнені в надійності  компанії «РДО УКРАЇНА», завжди отримували техніку найвищої якості та максимальну підтримку. Неабияку увагу ми приділяємо своєчасному гарантійному і післягарантійному сервісному обслуговуванню сільськогосподарської техніки, підстраховуємо клієнтів можливістю отримання підмінної техніки, надаємо гнучкі умови фінансування, проводимо навчання операторів клієнта.

 

Все це створює сприятливі можливості для розвитку бізнесу клієнтів, та дає змогу вибудовувати довготривалі партнерські стосунки з ними https://rdo.ua/Pro-nas/Korporativni-cinnosti

 

Ми Створюємо Можливості для наших партнерів та постачальників. Адже ми завжди відкриті для впровадження інноваційних пропозицій для аграрного ринку України. Компанія «РДО УКРАЇНА»  бере активну участь у галузевих заходах та слідкує за передовими технологіями, аби разом із постачальниками надавати клієнтам найнеобхідніші продукти та послуги у сільському господарстві.

 

До того ж ведення бізнесу нашою компанію є максимально прозорим та зручним для співпраці з партнерами та постачальниками, і саме в цьому ми вбачаємо створення сприятливих можливостей для ефективної взаємовигідної співпраці з ними.

 

Ми Створюємо Можливості для команди наших співробітників, адже кожен член дружньої команди компанії «РДО УКРАЇНА» отримує змогу розвиватись, вдосконалюватись та досягати мети і кар’єрного росту. Саме тому показник плинності кадрів в компанії стабільно демонструє низький рівень, що впевнено підтверджує декларований нами принцип – ми створюємо можливості для наших працівників.

 

Отже, крокуємо разом до мети, працюємо на результат і створюємо можливості для розвитку кожного!

З повагою, компанія ТОВ «РДО УКРАЇНА»

 

 

Text

Ми – Єдина Команда!

 

Друзі, в наступній публікації про корпоративній цінності  компанії ТОВ «РДО УКРАЇНА» «Ми – Єдина Команда» ми поділимось, яку роль відіграє Команда!

 

Ми впевнені, що успіх компанії не можливий без згуртованої роботи усієї команди. Адже кожний наш працівник є частиною унікальної системи «РДО УКРАЇНА», ТОВ.

 

Робота в компанії побудована за принципом ланцюга, де кожен працівник відповідальний за результат на своїй ланці, при цьому завжди готовий допомогти колезі, а не лишитися осторонь. Ми завжди органічно доповнюємо один одного, допомагаємо та підтримуємо.

 

Наші працівники прагнуть до підвищення професійної підготовки, що безумовно підвищує їх кваліфікаційний рівень.

 

Неабияку увагу ми приділяємо командній мотивації, адже це позитивно сприяє на згуртованості команди.

 

Саме високопрофесійна та згуртована команда дозволяє компанії реалізовувати ключову перевагу – бути гнучкою та оперативно реагувати на зміни ринку. І нам це чудово вдається, адже МИ – ЄДИНА КОМАНДА!